Útulná chata za výborné ceny!

Srdečne Vás pozývame stráviť príjemnú dovolenku v našej útulne zariadenej chate, situovanej v krásnom prírodnom prostredí rekreačnej oblasti Duchonka, neďaleko vodnej nádrže Duchonka. Ideálna poloha chaty v atraktívnej centrálnej časti chatovej oblasti poskytuje našim hosťom celoročne výborné podmienky pre prežitie aktívnej dovolenky. Venovať sa môžete príjemným turistickým prechádzkam, cyklistickým túram, hubárčeniu, kúpaniu, člnkovaniu či rybolovu v blízkej vodnej nádrži. V zimnom období si môžete Váš pobyt spríjemniť aj príjemnou rodinnou lyžovačkou v neďalekých lyžiarskych strediskách Ski Bezovec a Ski Podhradie.

Celoročne Vám ponúkame útulne ubytovanie v samostatnej chate, ktorá je prispôsobená pre ubytovanie 10 osôb. Poschodie chaty je tvorené dvomi spálňami, jednou 3-lôžkovou a jednou 5-lôžkovou spálňou. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii vstupná hala s dvoma pohovkami, ktoré slúžia ako prístelky, príjemná spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, pohodlným gaučovým posedením a televízorom ako aj plne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastného stravovania, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou chaty je zároveň kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež vo vonkajšom altánku s možnosťou posedenia, grilovania a opekania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty