Školské výlety a lacné letné tábory

Chata Dona sa nachádza v známej rekreačnej oblasti Duchonka len 100 metrov od tzv. Veľkej pláže, priamo pri lese a zhruba 300 metrov od vody.

Chata je priestranná, má väčšiu spoločenskú miestnosť s posedením pre 20 osôb. Hosťom ponúkame ubytovanie v piatich samostatných izbách. Na prízemí je jedna 4-lôžková izba s prístelkou, na poschodí nájdete jednu 5-lôžkovú a jednu 3-lôžkovú izbu. Podkrovie ponúka jednu 6-lôžkovú a jednu 2-lôžkovú izbu. Posteľné prádlo si navlieka zákazník sám a po pobyte zvlieka.

Počas pobytu určite využijete veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom a posedením, ktorá je prepojená s kompletne zariadenou novou kuchyňou (chladnička, elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka a kuchynský riad). Na prízemí aj na poschodí je zrekonštruované sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo a toaleta). Nezabudnite si priniesť vlastné papuče.

Na prvom poschodí je priestranná terasa, ktorú využijete na príjemné posedenie v kruhu priateľov a v horúcich letných dňoch i na opaľovanie.

Veľkou výhodou je vonkajší krytý altánok s posedením pre 20 osôb - ktorý je využiteľný aj v daždivom počasí. Nechýba ani možnosť parkovania.

Chata je vhodná pre väčšie skupiny a študentov na školské výlety, dozvuky, teambuildingy, oslavy, rodinné stretnutia, ale aj letnú dovolenku alebo príjemné strávenie víkendu v prírode.

V mesiacoch júl a august ponúkame v týždni nižšiu cenu - iba 7 Eur/osoba/noc.