VOLNA CHATA NA TRIDENT FEST 27-30.6.!!!!

V roku 2014 kompletne novozrekonštruovaná chata Tilia Vám ponúka oddych a rekreáciu v tichom prostredí.

Chata Tilia je situovaná na Duchonke len 200 metrov od vodnej nádrže a 20 metrov od lesa. Hosťom ponúka ubytovanie v 7 spálňach s celkovou kapacitou 26 lôžok s možnosťou 7 prísteliek. Na príjemné posedenie Vám poslúži veľká priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a posedením pre 28 osôb. Kompletne zariadená kuchyňa (riad, 2x veľká chladnička, plynový sporák s rúrou, elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, mraznička). Samozrejmosťou je sociálne zariadenie pozostávajúce z dvoch toaliet a dvoch sprchovacích kútov. Chata má elektrické kúrenie + teplovzdušný krb. Posteľnú bielizeň si hostia navliekajú aj zvliekajú sami. Nezabudnite si priniesť vlastné papuče.

Pri chate môžete využívať kryté ohnisko s posedením, ktoré môžte využiť aj v prípade nepriaznivého počasia. K dispozícii je kotlík na guľáš, rošt na opekanie aj vonkajšie posedenie s altánkom, ktoré umožňuje strávenie príjemných chvíľ s priateľmi a rodinou. Parkovať môžte pri chate.

Chata je ideálna pre školské výlety, dozvuky, teambuildingy a oslavy. V lete je vhodná aj pre letné tábory. Nespornou výhodou ubytovania je taktiež veľká spoločenská miestnosť a krytý altánok s ohniskom pre 30 osôb. Tešíme sa na Vás.