Útulná chata v tichom lesnom prostredí!

Priamo v rekreačnej oblasti Duchonka, v zátiší lesa, je situovaná útulná Chata Pepo, odkiaľ to máte blízko k známej vodnej nádrži Duchonka.

Okolie Duchonky je obľúbenou lokalitou ponúkajúcou viaceré možnosti pre trávenie voľných chvíľ turistikou, hubárčením, člnkovaním i rybolovom. V blízkosti od ubytovania si zaplávate vo vodnej nádrži Duchonka a zabavíte sa rôznymi vodnými športmi. Odporúčame Vám navštíviť aj Topoľčiansky hrad, priehradu Nemečky a prírodnú rezerváciu Kulháň, kde si ulovíte pstruhy a tí najmenší sa potešia detskému ihrisku. V letných mesiacoch sa v blízkosti od ubytovania usporadúvajú rôzne festivaly a diskotéky.

Od jari do jesene Vám ponúkame ubytovanie v našej Chate Pepo, ktorá je svojou kapacitou prispôsobená pre pohodlný pobyt 12 osôb. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, ako aj mladých ľudí túžiacich po zábave.

Vaše spoločné chvíle strávite v spoločenskej miestnosti prepojenej s kuchynkou. Tu si oddýchnete pri krbe na gauči, ktorý Vám poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Pozriete si tu televízor s káblovým pripojením a využijete CD/DVD prehrávač. Pre prípravu vlastných jedál je Vám k dispozícii plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou.

Váš komfortný spánok zaručia pohodlné lôžka v dvoch 3-lôžkových a jednej 4-lôžkovej spálni. Jedna 3-lôžková spálňa je navyše dovybavená balkónom. Súčasťou chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

Priamo zo spoločenskej miestnosti sa aj v papučkách presuniete na terasu s vonkajším posedením. V exteriéri si spoločne ugrilujete dobroty na grile a opečiete slaninku či špekačky na ohni. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. V našej Chate Pepo sa budete cítiť ako doma, už teraz sa tešíme na Váš pobyt u nás!