Multifunkčný areál pre náročných!

Rekreačné stredisko Tesáre - Nové Mlyny, je situované v obklopení lesa, pri rieke, len 2 kilometre od obce Tesáre, v okrese mesta Topoľčany.

Naše stredisko je určené pre školy v prírode, výlety, tábory, športové sústredenia ako aj firemné akcie, meetingy a konferencie. Ak Vás zaujímajú možnosti v okolí, odporúčame Vám prejsť sa k blízkej Tesárskej priehrade, ktorá je známa vďaka svojmu minerálnemu prameňu Vajcovka, vhodnému pri zažívacích problémoch. Zaujímavý je tiež výlet do Topoľčian i Piešťan, k Topoľčianskemu hradu a priehrade Duchonka.

Naše rekreačné stredisko je Vám k dispozícii počas celého roka a ponúka Vám ubytovanie v izbách, chatkách i apartmánoch, s celkovou kapacitou viac než 200 lôžok. Vybrať si môžete z:
- jednej 2-lôžkovej izby,
- jednej 4-lôžkovej izby,
- jedenástich 6-lôžkových izieb,
- jednej 8-lôžkovej izby,
- jednej 8-lôžkovej bunky so štyrmi spálňami,
- dvoch 12-lôžkových buniek s dvomi spálňami,
- devätnástich 4-lôžkových chatiek s poschodovými posteľami,
- troch 2-lôžkových apartmánov s prístelkou,
- jedného 2-lôžkového apartmánu s dvomi prístelkami a vlastnou kuchynkou,
- jedného bezbariérového 5-lôžkového apartmánu s tromi spálňami a vlastnou kuchynkou.

Niektoré ubytovacie jednotky sú vybavené televízormi. Izby a bunky v hlavnej budove majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Pre chatky sú pripravené spoločné kúpeľne so sprchami a spoločné toalety. Každý apartmán je vybavený vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Hostia nášho strediska môžu tráviť svoj voľný čas v dvoch spoločenských miestnostiach, kde je možné usporiadať vlastnú diskotéku, prípadne školenia či konferencie s kapacitou do 70 osôb. V spoločenských miestnostiach a ich blízkosti je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. K dispozícii sú Vám aj učebne. Jedlá z našej kuchyne Vám radi naservírujeme v jedálni.

V areáli strediska je pre Vás pripravená terasa, altánok, gril a záhradný krb, ohnisko s možnosťou varenia kotlíkového gulášu, multifunkčné ihrisko na hru tenisu, futbalu, volejbalu, basketbalu, stolného tenisu, ako aj šprintérska dráha, pieskovisko, plavecký bazén (20 x 10 m) s toboganom v cene ubytovania a vírivka za poplatok. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Máte záujem o animačný program, športové sústredenie alebo o firemné hry? Podobné akcie sú pre nás maličkosť a radi Vám Vaše špecifické požiadavky naplníme. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Rekreačnom stredisku Tesáre - Nové Mlyny!