Skvelá dovolenka za výhodné ceny!

Chata na Duchonke je situovaná v atraktívnom prostredí chatovej osady rekreačného strediska Duchonka, vo vzdialenosti len približne 300 metrov od vodnej nádrže Duchonka. Blízke okolie chaty poskytuje celoročne našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, športového vyžitia ako aj rekreácie a turistiky. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete príjemnými prechádzkami množstvom lesných cestičiek, zberom húb, kúpaním, plávaním ako aj člnkovaním, surfovaním alebo rybolovom v blízkej vodnej nádrži.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chate, v ktorej sa pohodlne ubytuje 20 osôb. Chata je dispozične rozdelená na dve samostatné časti, čo zaručuje pre hostí dostatok pohodlia. Na prízemí objektu sú Vám k dispozícii dve spálne (s poschodovou posteľou), jedna štvorlôžková izba a jedna päťlôžková izba. Využívať tu môžete spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom a rádiom s CD prehrávačom, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou vhodnú na plnohodnotnú prípravu vlastných jedál a kúpeľňu s toaletou.

Do druhej časti chaty na 1. poschodí je zabezpečený vstup cez vlastný vchod. Pripravené pre Vás sú tu dve trojlôžkové spálne, ďalšia príjemná spoločenská miestnosť s dvomi lôžkami, kuchynka a kúpeľňa s toaletou. V podkrovnej - štítovej časti chaty sú Vám k dispozícii ešte ďalšie 3 prístelky.

V areáli chaty nechýba altánok a ohnisko s vonkajším posedením, murovaný vonkajší gril a kotlík na varenie gulášu. Parkovanie je možné priamo pri chate. Veríme, že u nás prežijete výbornú dovolenku plnú odpočinku a pokoja a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.