MEGA Akcie jedine na Chate Daniela ♥️

Rekreačná Chata Daniela je situovaná v krásnom rekreačno-oddychovom prostredí Duchonky v blízkosti lesa. Je tu nádherne v každom ročnom období. Vašu dovolenku si môžete spríjemniť množstvom prechádzok po značených turistických trasách, cykloturistikou, hubárčením či rybolovom, člnkovaním a inými vodnými športmi na vodnej nádrži Duchonka. Tá je vzdialená len 10 minút chôdzou od chaty. Nevynechajte ani prechádzku lesnícko-náučným chodníkom na Kulháň s krásnym areálom, kde Vám pripravia chutného údeného/pečeného pstruha.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v novo-zrekonštruovanej samostatnej chate s celkovou kapacitou 17 lôžok. Chata je veľmi priestranná a disponuje celkovou obytnou plochou až 120 m2.

Na prízemí objektu je pre Vás pripravená priestranná spoločenská miestnosť s jedálenským kútom, televízorom a krbom, ktorý príjemne vykúri prietokom vody radiátory aj v ostatných izbách. Práve drevo praskajúce v krbe dodá Vášmu večernému posedeniu v kruhu priateľov tú správnu atmosféru. V tejto miestnosti sa nachádza gauč, ktorý je rozkladateľný (s možnosťou dvoch lôžok) a oddychová posteľ s jedným lôžkom. Nájdete tu aj veľkú kuchyňu pre tri gazdinky, ktoré vďaka jej kompletnej výbave môžu pripravovať chutné jedlá. Prechodom cez veľkú chodbu sa dá dostať do moderne zariadenej kúpeľne a samostatnej toalety. Na poschodí chaty sa nachádza jedna 4-lôžková, jedna 3-lôžková a jedna 2-lôžková izba s balkónom ako aj predsieň disponujúca jedným ďalším lôžkom. V podkroví sú Vám k dispozícii ďalšie dve 2-lôžkové izby.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia taktiež pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania v murovanom krbe. Deti sa tu zahrajú na preliezkach a hojdačkách, pričom v okolí chaty sa môžu oboznámiť aj s domácimi či lesnými zvieratami. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chatke.

Chata je ideálna na stretnutia s rodinou a priateľmi, taktiež aj na rodinné oslavy, športovo-relaxačné sústredenia či dozvuky. V lete je Duchonka veľmi obľúbená najmä u mladších ročníkov, ktorí sa môžu zúčastniť rôznych festivalov, diskoték a mnohých akcií s občerstvením. Radi Vás u nás preto privítame a veríme, že sa tu budete cítiť ako "doma".