Školské výlety a lacné letné tábory

Chata Limba je situovaná v nádhernom prostredí známej rekreačnej oblasti Duchonka, vo vzdialenosti len 200 metrov od rovnomennej vodnej nádrže.

Výborná poloha chaty v pokojnom prostredí lesa poskytuje našim hosťom ideálne podmienky pre prežitie vytúženej dovolenky. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať príjemným turistickým prechádzkam v spojení s hubárčením či zberom lesných plodov, cyklistike, ako aj kúpaniu, surfovaniu, člnkovaniu či rybolovu v blízkej vodnej nádrži Duchonka. Športový areál Duchonky ponúka nadšencom aktívneho oddychu možnosť vyžitia sa na tenisových kurtoch, volejbalovom ihrisku, pri minigolfe či hraní stolného tenisu. Na trávnatých a piesočnatých plážach sú tu pre Vaše detičky pripravené obľúbené hojdačky a preliezky.

Vo večerných hodinách letných mesiacov tu prevláda bohatý nočný život. Milovníci kultúrno-historických pamiatok by si istotne nemali nechať ujsť možnosť navštíviť v blízkom okolí chaty sutiny prastarého Topoľčianskeho hradu, unikátne archeologické nálezisko spolu s archeologickým múzeom Veľkej Moravy v Bojnej či hrad Tematín. V zimnom období si môžete vychutnávať skvelú rodinnú lyžovačku v neďalekých lyžiarskych strediskách Bezovec, Podhradie a Ski centrum Kálnica.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v Chate Limba s celkovou kapacitou 28 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii je Vám tu sedem 3-lôžkových izieb, pričom do každej z nich je možné podľa potreby doplniť ešte jedno prídavné lôžko (rozkladacie penové kreslo).

Na strávenie príjemného času v kruhu rodiny, priateľov, kolegov či spolužiakov Vám tu ideálne poslúži priestranná spoločenská miestnosť s kapacitou pre 20 osôb, v ktorej sa okrem posedenia nachádza aj televízor so satelitným príjmom. V kompletne zariadenej kuchyni, vybavenej elektrickým sporákom s rúrou, dvomi chladničkami s mrazničkami, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a jedálenským posedením pre všetkých hostí, je možné si pripravovať chutnú domácu stravu a rozmanité pohostenie.

Samozrejmosťou vybavenia chaty je taktiež jedna spoločná kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútmi a dve samostatné toalety. Príjemné teplo v chate je zabezpečené prostredníctvom elektrického kúrenia. Pripravenú posteľnú bielizeň si hostia navliekajú aj vyzliekajú sami. V chate sa prezúva, a preto Vám doporučujeme priniesť si vlastné papuče.

Vo vonkajšej časti chaty s ohniskom si môžete vychutnávať romantiku pri večerných opekačkách v sprievode gitary a užívať si tak ničím nerušenú pohodu v kruhu najbližších. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Ak hľadáte ideálne miesto pre usporiadanie školských výletov, letných táborov, dozvukov, teambuildingov či rôznych osláv, vitajte u nás! Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu. Nezabudnite si papuče :)