Príjemná chata so saunou a krbom!

Chata u Venca sa nachádza v príjemnom prostredí rekreačnej oblasti Duchonka, vo vzdialenosti 15 km od mesta Topoľčany. Svojou výhodnou polohou iba 600 metrov od vodnej nádrže Duchonka je chata ideálnou voľbou pre pobyty rodiniek s deťmi sači skupinky priateľov a známych. V letnej sezóne si tu užijete s Vašimi ratolesťami veľa zábavy vo vode, príjemne sa ochladíte v horúcich letných dňoch, zarybárčite si a môžete si požičať aj vodný bicykel. Krásne prostredie Vás zláka na romantické prechádzky okolím a využiť tu môžete aj veľa cyklistických trás.

V zime si určite nenechajte ujsť výbornú lyžovačku na perfektne upravených svahoch blízkych lyžiarskych stredísk Bezovec (8 km) a Ski centrum Kálnica (13 km). Ak budete mať šťastie a zima bude naozaj tuhá, môžete si zakorčuľovať na zamrznutej vodnej ploche nádrže Duchonka. V tejto rekreačnej oblasti sa naozaj nebudete nudiť. Ponuka aktivít je naozaj pestrá, stačí si len vybrať.

Chata u Venca poskytuje celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 18 osôb. Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v štyroch útulne zariadených spálňach so samostatnými lôžkami (na požiadanie je možné postele spojiť na manželské lôžko). Pripravené sú tu pre Vás dve 3-lôžkové, jedna 4-lôžková a jedna 6-lôžková spálňa s prístupom na balkón.

V suteréne chaty nájdete 3-lôžkovú a 4-lôžkovú spálňu, fínsku saunu (za príplatok) a kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Príjemná spoločenská miestnosť vybavená krbom, posedením pre 12 osôb, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rozkladateľným gaučom sa nachádza na prízemí chaty, rovnako ako aj jedna 3-lôžková spálňa. Chutné raňajky, obedy aj večere si pripravíte v kuchyni vybavenej elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Jedlo aj voňavú kávičku si vychutnáte na terase s vonkajším posedením, na ktorú sa dostanete priamo zo spoločenskej miestnosti. Štvrtá 6-lôžková spálňa s balkónom je umiestnená na poschodí chaty.

Kým budú Vaše detičky hrať bedminton, stolný tenis alebo rôzne loptové hry, Vy si vychutnáte rodinnú pohodu a relax pri grilovačke, opekačke alebo si uvaríte výborný kotlíkový guláš. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu!