Ideálne pre rodiny s deťmi!

Apartmány Spiš sa nachádzajú v meste Spišská Nová Ves blízko Slovenského Raja. Novopostavené apartmány sú vhodné najmä pre rodinky s deťmi.

Hosťom poskytujeme ubytovanie v 3 samostatných ubytovacích častiach.
1. časť - Garsónka ponúka ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s prístelkou. V tejto časti je kuchynka s elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Kúpeľňa je vybavená umývadlom, WC a sprchovacím kútom.
2. časť - Krbový apartmán poskytuje ubytovanie v trojlôžkovej izbe. V kuchynskej časti je možnosť pridania 1 prístelky. V kuchyni je plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica. Kúpeľňa má umývadlo, WC a sprchovací kút.
3. časť - Podkrovie poskytuje ubytovanie v štvorlôžkovej izbe. V obývacej izbe je jedno pevné lôžko a jedna prístelka. V kuchyni je elektrický varič, chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. Sociálne zariadenie je vybavené umývadlom, WC a sprchovacím kútom.

Hostia majú k dispozícii saunu, spoločenskú miestnosť s biliardom, stolným futbalom, šípkami a pre najmenších je tu detský kútik, detská postieľka, detská stolička a hračky. V záhrade je vonkajšie posedenie, ihrisko pre deti s pieskoviskom, hojdačkami a hračkami.

Apartmány sú situované na okraji mesta pri potoku. Priamo nad objektom sa nachádza lyžiarske stredisko.