Sauna, fitness, biliard, krb

Penzión Mária je situovaný v pokojnej lokalite obce Smižany, len 3 kilometre od vstupu do Národného parku Slovenský raj. Ten je predovšetkým známy a vyhľadávaný pre svoje nádherné tiesňavy, rokliny, jaskyne, vodopády či doliny ako Suchá Belá, Prielom Hornádu, Sokolia dolina a Veľký Sokol.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v nádhernom prostredí s rodinnou atmosférou a individuálnym prístupom majiteľov k potrebám svojich hostí. Ubytovať sa je možné v príjemne zariadených ôsmych dvojlôžkových izbách a dvoch dvojizbových apartmánoch, vhodných pre ubytovanie štyroch osôb (dve dvojlôžkové izby). Každá izba v penzióne disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou, televízorom so satelitom, WiFi pripojením na internet a možnosťou jednej prístelky. Apartmány sú navyše vybavené obývacou miestnosťou s posedením prepojenou s kuchynským kútom na prípravu vlastnej stravy.

Penzión zabezpečuje pre hostí podávanie raňajok v štýlovo zariadenej jedálni s ľudovou architektúrou. Tieto raňajky sú už zahrnuté v cene ubytovania. Niečo chutné pod zub si vedia naši hostia individuálne pripraviť aj v letnej kuchynke, ktorá je súčasťou penziónu. Ak preferujete stravovanie v reštaurácii, len kúsok od penziónu sú hneď dve reštaurácie.

Areál penziónu predstavuje pre ubytovaných hostí oázu pokoja. Pre načerpanie energie sú Vám k dispozícii doplnkové služby ako sauna, vírivá vaňa, fitness, minigolf a biliard. Posedieť si a načerpať novú energiu je možné v upravenej oku lahodiacej zimnej záhrade, resp. na terasách s vonkajším posedením a dvoma krbmi s možnosťou grilovania a opekania.