Exkluzívne pobyty v tichom prostredí ***

Chalet Slovenský Raj je novopostavená štýlová horská chata, ktorá ponúka vyšší štandard ubytovania počas celého roka. Je situovaná v atraktívnom horskom prostredí národného parku Slovenský raj, nachádza sa v súkromí na nádhernom malebnom tichom a pokojnom mieste, pri okraji lesa, na začiatku rekreačného strediska Košiarny briežok, neďaleko vyhľadávaného turistického centra Čingov.

Chalet Slovenský Raj je pre všetkých, ktorí hľadajú maximálny komfort a absolútne pohodlie v exkluzívnom prostredí. Objekt je nadčasovo zariadený v modernom horskom štýle, ktorý zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi, alebo páry a skupiny s kapacitou do 7 osôb.

V objekte sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlnou sedačkou, ktorá Vám v prípade potreby poskytne ďalšie plnohodnotné lôžko. Táto miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou so stolom a stoličkami. Komfort a kvalitu počas Vášho pobytu zabezpečí nadštandardné riešenie dvoch spální, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. K dispozícii je Vám 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou ubytovania je tiež technická miestnosť s práčkou ako aj pivničný priestor, v ktorom si uschováte Vaše bicykle či lyže. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Architektonické riešenie stavby s myšlienkou prepojenia exteriéru s interiérom dokonale vytvára harmonické prostredie synchronizujúce s okolitou prírodou. Priamo zo spoločenskej miestnosti môžete prejsť na vonkajšiu terasu s krytým posedením, z ktorej si vychutnáte pokoj a romantiku v scenérii nádhernej zelene a stromov s výhľadom na malebný okolo tečúci potôčik v sympaticky kľukatiacich meandroch. Pri objekte sa nachádza prírodné ohnisko s posedením s výbavou na opekanie a grilovanie. Našim hosťom radi zapožičiame ferratové lezecké sety, bicykle, prípadne člny na sezónne splavovanie Hornádu a turistiku v Slovenskom Raji. Parkovanie je bezplatne priamo pri ubytovaní.

Výborná poloha, v srdci Slovenského Raja, poteší všetkých milovníkov turistiky a športu počas celého roka. V tejto unikátnej prírodnej oblasti môžete podniknúť rekreačné prechádzky či náročnejšie túry v atraktívnom horskom prostredí s množstvom roklín, brál, tiesňav a kaňónov. Turistom oblasť ponúka okolo 400 km značkovaných chodníkov či cyklotrás. Odporúčame výstup na Tomášovský výhľad, prejsť Prielomom Hornádu, pre náročnejších veľmi populárnu ferratu v rokline Kyseľ, ďalej rokliny Suchá Belá, Sokolia dolina, Piecky, Kláštorisko alebo objavenie podzemnej krásy Dobšinskej ľadovej jaskyne. Medzi návštevníkmi Spiša je veľmi obľúbená tzv. Gotická cesta, na ktorej máte možnosť spoznať starobylé mestá Levoča, Kežmarok, Spišská Sobota, Spišský Štvrtok, Spišská Nová Ves, Žehra, Spišská Kapitula, nad ktorou sa vypína najväčší hrad v strednej Európe - Spišský hrad. Za vodným športom a kúpaním si zájdite na nádhernú vodnú nádrž Palcmanská Maša, na Letné kúpalisko a Krytú plaváreň v Spišskej Novej Vsi, termálne kúpalisko Termal Park Vrbov alebo vodný svet AquaCity v Poprade. Pre deti a dospelých v rámci voľného času môžeme odporučiť návštevu ZOO v Spišskej Novej Vsi. Milovníci zimných športov sa určite potešia niekoľkým okolitým lyžiarskym strediskám ako Ski Centre Levoča, Ski Brodok, Poráčska dolina, Ski Centrum Mráznica Hnilčík, Ski Mlynky Krompachy – Plejsy alebo vzdialenejšími špičkovými lyžiarskymi strediskami vo Vysokých Tatrách (Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica).

Objavte Chalet Slovenský Raj a doprajte si ničím nerušenú dovolenku vo výnimočnom štýle v jednej z najkrajších a turisticky najatraktívnejších častiach Slovenska. Tešíme sa na Vašu návštevu – vitajte v Raji!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá