Exkluzívne miesto pre dokonalý oddych

Chalet Slovenský Raj *** ponúka maximálny komfort a pohodlie v exkluzívnom horskom prostredí národného parku Slovenský raj.

Nachádza sa na nádhernom malebnom tichom a pokojnom mieste, pri okraji lesa, na začiatku rekreačného strediska Košiarny briežok, neďaleko vyhľadávaného turistického centra Čingov. Objekt je plne vybavený a moderne zariadený v štýle horského apartmanového domu, ktorý zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka. Ubytovanie je v prevádzke celoročne, je ideálne pre rodiny s deťmi alebo páry a skupiny s kapacitou do 7 osôb.

V objekte sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlnou sedačkou. Táto miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou so stolom a stoličkami. Komfort a kvalitu počas Vášho pobytu zabezpečí nadštandardné riešenie dvoch spální, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. K dispozícii je Vám 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 5-lôžková spálňa s manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami. Súčasťou ubytovania je technická miestnosť s práčkou a pivničný priestor, v ktorom si uchováte Vaše bicykle a lyže. WiFi pripojenie je v celom objekte bezplatne.

Architektonické riešenie stavby s myšlienkou prepojenia exteriéru s interiérom dokonale vytvára harmonické prostredie synchronizujúce s okolitou prírodou. Priamo zo spoločenskej miestnosti môžete prejsť na vonkajšiu terasu s krytým posedením, z ktorej si vychutnáte pokoj a romantiku v scenérii nádhernej zelene a stromov s výhľadom na malebný okolo tečúci potôčik v sympaticky kľukatiacich meandroch. Pri objekte sa nachádza prírodné ohnisko s posedením s výbavou na opekanie a grilovanie. Našim hosťom radi zapožičiame ferratové lezecké sety, bicykle, prípadne člny na sezónne splavovanie Hornádu a turistiku v Slovenskom Raji. Parkovanie je bezplatne priamo pri objekte.

Výborná poloha, v srdci Slovenského Raja, poteší všetkých milovníkov turistiky a športu počas celého roka. V tejto unikátnej prírodnej oblasti môžete podniknúť rekreačné prechádzky či náročnejšie túry v atraktívnom horskom prostredí s množstvom roklín, brál, tiesňav a kaňonov. Turistom oblasť ponúka okolo 400 km značkovaných chodníkov či cyklotrás. Odporúčame výstup na Tomášovský výhľad, prejsť Prielomom Hornádu, pre náročnejších veľmi populárnu ferratu v rokline Kyseľ, ďalej rokliny Suchá Belá, Sokolia dolina, Piecky, Kláštorisko alebo objavenie podzemnej krásy Dobšinskej ľadovej jaskyne. Medzi návštevníkmi Spiša je veľmi obľúbená tzv. Gotická cesta, na ktorej máte možnosť spoznať starobylé mestá Levoča, Kežmarok, Spišská Sobota, Spišský Štvrtok, Spišská Nová Ves, Žehra, Spišská Kapitula, nad ktorou sa vypína najväčší hrad v strednej Európe - Spišský hrad. Za vodným športom a kúpaním si zájdite na nádhernú vodnú nádrž Palcmanská Maša, na Letné kúpalisko a Krytú plaváreň v Spišskej Novej Vsi, termálne kúpalisko Termal Park Vrbov alebo vodný svet AquaCity v Poprade. Pre deti a dospelých v rámci voľného času môžeme odporučiť návštevu ZOO v Spišskej Novej Vsi. Milovníci zimných športov sa určite potešia niekoľkým okolitým lyžiarskym strediskám ako Ski Centre Levoča, Ski Brodok, Poráčska dolina, Ski Centrum Mráznica Hnilčík, Ski Mlynky Krompachy – Plejsy alebo vzdialenejšími špičkovými lyžiarskymi strediskami vo Vysokých Tatrách (Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica).

Objavte Chalet Slovenský Raj *** a doprajte si ničím nerušenú dovolenku vo výnimočnom štýle v jednej z najkrajších a turisticky najatraktívnejších častiach Slovenska. Tešíme sa na Vašu návštevu – vitajte v Raji!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá