Luxusná chata v lone prírody

Chata Paradise sa nachádza v prekrásnom tichom prostredí Slovenského raja v chatovej oblasti Košiarny briežok, patriacej pod obec Smižany. Chata má výbornú polohu aj pre medzinárodnú klientelu vďaka letisku Poprad - Tatry, ktoré je vzdialené len 30 kilometrov od chatky (30 minút autom). Taktiež je to len kúsok do Vysokých Tatier (40 minút autom), kde si môžete užívať celoročne množstvo atrakcií.

Pri prechádzkach tatranskými chodníkmi či Slovenským rajom sa dosýta nabažíte krásnymi výhľadmi na okolie. Po takejto túre je najlepším spôsobom regenerácie návšteva niektorého z termálnych kúpalísk v blízkom okolí. Thermal Park Vrbov, kúpalisko v Spišskej Novej Vsi ako aj aquapark AquaCity Poprad Vám dokonale pomôžu načerpať nové sily pre ďalšie zážitky. Počas zimy ponúka táto oblasť veľa príležitostí pre skvelú lyžovačku. Len kúsok od obce Smižany je k dispozícii hneď niekoľko lyžiarskych stredísk, napríklad stredisko Čingov - Ďurkovec, Ski Centre Levoča alebo lyžiarsky areál Rittenberg - Spišská Nová Ves.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie v nadštandardne vybavenej Chate Paradise s celkovou kapacitou až pre 10 osôb. Z tohto dôvodu je výbornou voľbou pre skupiny známych a priateľov ako aj rodinky s deťmi.

Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s príjemným posedením, televízorom, rádiom a krbom, kde je možné využiť rozkladací gauč ako prístelku pre dve osoby. Príprava jedál je možná v moderne zariadenej kuchynskej časti, vybavenej keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, kávovarom, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Prízemie disponuje aj toaletou s umývadlom a práčkou.

Na poschodí budete môcť oddychovať v troch samostatných spálňach. Dve 3-lôžkové spálne sú vybavené manželskou alebo poschodovou posteľou a vždy jedným samostatným lôžkom. V 2-lôžkovej spálni je umiestnená manželská posteľ a CD prehrávač. Izby, ktorých súčasťou sú manželské postele disponujú aj balkónmi. Na poschodí sa tiež nachádza druhá toaleta ako aj kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. V celej chatke budete môcť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na pozemku hneď vedľa chaty sa nachádza príjemné posedenie s krbom, kde si okrem opekania rôznych špecialít budete môcť uvariť aj voňavý kotlíkový guláš. Deti sa môžu zatiaľ pohojdať na detskej hojdačke. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Chata Paradise Vám svojou výhodnou polohou ponúka bohaté možnosti zážitkov a rekreácie v blízkom okolí. Svojím dispozičným riešením, masívnosťou stropov a nábytkov ponúka nadštandardné ubytovanie v lone slovenskej prírody. Príďte k nám na návštevu aj Vy!