Štýlový penzión s výbornou reštauráciou!

Penzión Stefani je situovaný v atraktívnej časti malebnej obce Smižany, ktorá predstavuje vstupnú bránu do nádhernej prírody Slovenského raja. Vďaka ideálnej polohe penziónu si tak počas celého Vášho pobytu môžete vychutnávať príjemné turistické prechádzky a horské túry krásnymi roklinami, dolinami s vodopádmi a rebríkovými trasami, vedúcimi očarujúcou prírodou Národného parku Slovenský raj. Spoznať tak môžete Prielom Hornádu, Piecky, Kláštorisko, Veľký Sokol či Tomašovský výhľad. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj jazdou na koni, cykloturistikou, vyhliadkovými letmi, hraním tenisu, návštevou soľnej jaskyne a zoologickej záhrady v blízkej Spišskej Novej Vsi či relaxom v neďalekom termálnom kúpalisku Vrbov a v aquaparku AquaCity Poprad.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v našom štýlovo zariadenom penzióne s kvalitnými doplnkovými službami reštaurácie a príjemnou rodinnou atmosférou. K dispozícii pre Vás máme pripravených 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky a 4 útulné apartmány, z ktorých väčšina disponuje vlastnou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. K výbave každej izby a apartmánu patrí televízor so satelitným príjmom, rádio, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme pripravené 3 apartmány s kapacitou pre 2 až 4 osoby, tvorené dvojlôžkovou spálňou a príjemnou obývacou miestnosťou s posedením ako aj jeden kapacitne väčší 6-lôžkový apartmán, tvorený dvomi trojlôžkovými spálňami.

Stravovanie majú ubytovaní hostia zabezpečené priamo v priestrannej reštaurácii penziónu s chutnou ponukou tradičných domácich jedál. Reštaurácia je kapacitne prispôsobená pre 60 osôb a v prípade záujmu v nej pre Vás radi zorganizujeme rôzne rodinné oslavy, firemné akcie či pracovné stretnutia. Ak preferujete prípravu vlastnej stravy môžete v penzióne využívať taktiež jednu spoločnú kompletne zariadenú kuchynku s krbom.

V letnom období majú ubytovaní hostia možnosť posedieť si na letnej terase penziónu s ohniskom. V areáli ubytovania je pre najmenších návštevníkov zriadený detský kútik, ihrisko s kolotočom, pieskovisko a hojdačky. Penzión je veľmi dobre dostupný autom, pričom disponuje vlastným uzavretým parkoviskom. Tešíme sa na Vašu návštevu.