Penzión blízko Slovenského raja

Hľadáte príjemné ubytovanie blízko Slovenského raja? Rodinný Penzión Šefčík, situovaný v obci Harichovce je Vám plne k dispozícii pre Váš rodinný a relaxačný pobyt, ale aj dlhodobé ubytovanie.

Spiš je bohatý na kultúrne aj historické pamiatky. Určite navštívte blízky Spišský hrad, ktorý sa nachádza na zozname pamiatok kultúrneho dedičstva UNESCO. Turisti aj cyklisti si prídu v tomto kraji určite na svoje. Vyberte sa na túru Slovenským rajom a objavte nádherné zákutia prírody, vodopády, rokliny a tiesňavy. V zime sa pripravte na poriadnu nádielku snehu, zbaľte deti a výstroj a užite si spolu perfektnú sánkovačku, postavte snehuliaka alebo strávte deň na svahoch blízkych lyžiarskych stredísk (Rittenberg, Ski Centre Levoča).

Penzión Šefčík disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre maximálne 15 osôb. Vybrať si tu môžete spomedzi štyroch 2-lôžkových izieb, jednej 3-lôžkovej izby alebo jedného apartmánu pre 2 až 4 hostí. Všetky izby v penzióne sú vybavené buď manželskými alebo samostatnými lôžkami (s možnosťou spojenia na manželské lôžko), televízorom so satelitným príjmom a chladničkou. Vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou je v každej izbe samozrejmosťou.

Pre náročnejších hostí máme k dispozícii 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a dvomi prístelkami na rozkladacom gauči v obývacej miestnosti, vybavenej aj televízorom so satelitným príjmom. Súčasťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľna s vaňou a toaletou, ako aj plne vybavená kuchynka s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou.

Všetci ubytovaní hostia v penzióne môžu na prípravu vlastných jedál využívať spoločnú kompletne vybavenú kuchynku a jedáleň, slúžiacu aj ako spoločenská miestnosť. V priestoroch celého penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V penzióne uvítame aj usporiadanie spoločenských akcií či rodinných osláv ako sú krstiny, promócie, či firemné akcie. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri penzióne. Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vás príjemný pobyt!