Loading

Lacné ubytovanie v Martine

(5 objektov + 29 objektov v okolí 25 km)

Chata El Clasico a Zrub Virginia

Martin, na samote, v lese
Absolutné súkromie

Chata Ferrata

Martin, na samote, pri lese / na okraji lesa
Moderná chata v horskom prostredí!

Chata Lesana Martin

Martin, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
S výhľadom na panorámu Veľkej Fatry

Chata Nezábudka

Martin, mimo obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Útulná chatka v tichom lesnom prostredí
1 - 34 / 34

Lacné ubytovanie v Martine

Martin - historické centrum Turca

Tam, kde sa začala písať história slovenského národa. Tam, kde svoj večný sen v tieni mohutných stromov snívajú mnohé významné osobnosti našej histórie, kultúry, vedy aj umenia. Tam, kde vzniklo druhé profesionálne divadlo na Slovensku. Tam, kde stojí najväčší skanzen plný exponátov ľudovej architektúry. Tam, kde sa môžete vybrať na lyžovačku aj turistiku. Tam Vy môžete stráviť príjemnú, nezabudnuteľnú a lacnú dovolenku zároveň. Nechajte sa zlákať Turcom. Nechajte sa pozvať do jeho centra, do mesta Martin.

Lacné hotely, penzióny, apartmány aj priváty v Martine

Mestské hotely aj penzióny. Apartmánypriváty v okrajových častiach. Chaty v okolitej prírode. Vyberte, čo Vás láka. Čo je Vášmu srdcu aj peňaženke najbližšie. Lacné, príjemné ubytovanie, na dosah všetkým zaujímavostiam, ktoré mesto Martin a jeho okolie ponúka, bude tou správnou voľbou.

Radi si počas dovolenky užívate pohodlie a hotelové služby? Preferujete ale lacné ubytovanie? Vyberte si penzióny. Vďaka službám, ktoré ponúka si oddýchnete od varenia. Vaša myseľ sa zregeneruje v saune, vírivke alebo bazéne. Kávu Vám prinesie čašník aj na terasu. Za tento komfort je síce cena ubytovania vyššia, ale stále ide o lacnejší typ ubytovania. K dispozícii sú aj menšie penzióny, ktoré ponúkajú síce menej služieb, no poteší Vás však nižšia cena.

Cenovo dostupné apartmánypriváty poskytujú rodinnú atmosféru. Často sa nachádzajú priamo v meste. Od miestnych obyvateľov sa dozviete tie najlepšie tipy na výlety a užijete si tu súkromie, ktoré vo väčších ubytovacích zariadeniach nenájdete. Pokiaľ túžite po kontakte s prírodou Turca, zvoľte si na svoju dovolenku chatu za rozumné peniaze na okraji Martina. Turistiku, cykloturistiku aj lyžovačku budete mať na dosah.

Výhodná cena ubytovania v Martine a okolí

Ak je cieľom Vášho výletu kultúrahistória, vyberte si ubytovanie v centre mesta. K dispozícii sú cenovo dostupné penzióny aj lacné apartmány. Na námestie pripomínajúce podpis Memoranda slovenského národa, na Národný cintorín, do Turčianskej galérie aj Turčianskeho múzea Andreja Kmeťa to budete mať len na skok. Za kultúrou si večer odbehnete do Martinského divadla. Pokiaľ si vyberiete lacný apartmán na okraji mesta, budete to mať zasa blízko do Múzea slovenskej dediny - Jahodnícke háje.

Keď je hlavným cieľom Vašej návštevy Martina lyžovačka alebo turistika, ubytujte sa na chatách v lyžiarskom stredisku Martinské hole. Cenovo dostupné chatydrevenice priamo na svahu poskytujú luxus ski-in ski-out lyžovačky za malé peniaze.

Martinské hole spoznáte v teplejších mesiacoch na bicykli alebo s turistickými paličkami v rukách. Chatychalupy, drevenice dýchajú autentickou atmosférou a Vy v nich získate zážitok za neopakovateľnú cenu.

Lacné ubytovanie v chatáchdreveniciach v okrese Martin ocenia aj cyklisti, ktorí budú mať na dosah cyklistické chodníky. Pri potulkách Malou Fatrou a Veľkou Fatrou narazíte na množstvo zaujímavých prírodných úkazov aj na zrúcaniny Sklabinského hradu. Na zachovalú kultúrnu pamiatku, Kuneradský zámok, narazíte v obci Kunerad. Rovnomenný kaštieľ je bývalým loveckým kaštieľom a objavíte ho vo Svitačovej doline. Ubytovať sa môžete lacno a pohodlne v niektorej z okolitých chát.

Lacné, príjemné, pohodlné, na dosah, blízko prírody aj kultúrnych pamiatok. Také je ubytovanie v meste Martin a v jeho okolí. Ubytujte sa tu, potešte svoje oko, telo aj dušu príjemným výletom alebo neopakovateľnou dovolenkou. Váš rozpočet neutrpí trvalú ujmu a Vy budete na všetko zaujímavé, čo ste zažili, ešte dlho spomínať.

Názory a odporúčania

Beata (rodina s malými deťmi - návštevník) 27.8.2018
Pekné stredisko aj okolie
Michal Romanovsky (rodina s malými deťmi - návštevník) 11.8.2018
Hladali sme klud a pohodu - nasli sme ju.
Stan Sykora (rodina so staršími deťmi - návštevník) 10.8.2018
Kazdy rok sme milo prekvapeny vacsou cistotou celeho regionu !!
Martina Vašková (rodina s malými deťmi - návštevník) 8.8.2018
Kousek od ubytování je snowland, kde je celoroční vyžití pro děti. Obec je malebná.
Ewa Gwóźdź grupa z Zabrza z Polski (skupina - návštevník) 16.7.2018
Ładne miasteczko, spokojne, bardzo mili mieszkańcy i panie w urzędzie miasta.
Zobraziť viac...