VÝHODNÉ,MODERNÉ s Wifi,LED TV pri ŽILINE

Ubytovanie Malá Fatra je situované v atraktívnom prostredí Horného Považia, v pokojnej časti malebnej obce Lietava, nachádzajúcej sa len 6 km od mesta Žilina, smerom na kúpeľné mestečko Rajecké Teplice. Blízke okolie ubytovania poskytuje široké možnosti aktívneho oddychu, rekreácie a turistiky. Vydajte sa preskúmať prírodné krásy Malej Fatry, Súľovských vrchov či Rajeckej a Turčianskej kotliny. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj relaxom v neďalekých kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach alebo príjemnou prechádzkou (len 30 minút pešou chôdzou) k zrúcaninám jedného z najrozsiahlejších hradov na Slovensku - hradu Lietava.

Našim hosťom celoročne ponúkame pohodlné privátne ubytovanie v piatich príjemne zariadených izbách, ktoré sú súčasťou rodinného domu. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových, 3-lôžkovej, 4-lôžkovej a 5-lôžkovej izby. K výbave oboch izieb patrí televízor a bezplatné Wifi pripojenie na internet. K izbám patrí taktiež plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Nechýba tu ani televízor s rádiom. Samozrejmosťou ubytovania sú kúpeľne s toaletou vo vybraných izbách.

Príjemný relax a oddych si môžu ubytovaní hostia vychutnávať v záhradnej časti ubytovania s terasou a altánkom s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Parkovanie je zabezpečené zdarma vo dvore ubytovania.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty