Nová baby friendly drevenička

Rozhodli ste sa stráviť dovolenku v kruhu najbližších? Ak áno, určite Vám odporúčame baby friendly Drevenicu Levanduľa, ktorá sa nachádza v chatovej oblasti obce Terchová - v rezorte Vŕšky.

Odtiaľto je to blízko do aquaparku, na svahy miestneho lyžiarskeho strediska či do lanového parku. Spolu s deťmi si užijete nenáročné prechádzky či výlet na bicykli jedinečným prostredím Malej Fatry. Určite sa oplatí vidieť aj Jánošíkové diery alebo zrúcaninu hradu Strečno. Po náročnom dni dobre padne oddych v informačno - relaxačnom centre Terchovec. V zime si zas zalyžujete alebo sa posánkujete v lyžiarskych strediskách Ski Gavurky (250 m) a Vrátna Free Time Zone (3,8 km).

Celoročne sa môžete ubytovať v útulnej Drevenici Levanduľa, ktorá je ideálnym miestom na trávenie rodinnej dovolenky pre maximálne 10 osôb. Ubytovanie prenajímame ako celok (mládežníckym skupinám objekt neprenajímame).

Užívať si príjemné chvíle môžete na prízemí drevenice, kde sa nachádza obývacia izba s krbom, televízorom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu). Milovníkov varenia poteší nadštandardne zariadená kuchyňa s keramickou varnou doskou, el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a kompletným kuchynským riadom. K dispozícii je tu tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Dreveným schodiskom sa dostanete na poschodie, kde si užijete pokojný spánok. Pripravené sú pre Vás jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, jedna 2-lôžková spálňa dvomi posteľami a jedným vysúvateľným lôžkom, a jedna 4-lôžková spálňa s 2 rozkladacími posteľami a dvomi detskými postieľkami. Komfort dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou na chodbe. Pre zaistenie pocitu domova sme pre Vás pripravili práčku so sušičkou, žehličku a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si počas horúcich letných dní pripravíte špeciality na grile alebo oddýchnete na drevenom posedení. Rezort ponúka širokú škálu služieb pre deti aj dospelých - recepčné a reštauračné služby, využitie kongresovej miestnosti, wellness centra, detského ihriska s preliezkami, šmýkačkami, hojdačkami, pieskoviskom a multifunkčného ihriska na hru futbalu, basketbalu a volejbalu. Pod dohľadom bezpečnostných kamier si zaparkujete Vaše autá priamo pri drevenici.

Už nemusíte váhať, kde strávite najbližšiu dovolenku s tými, na ktorých Vám najviac záleží. Tešíme sa na Vás v útulnej Drevenici Levanduľa.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá