Chata s krbom v atraktívnom prostredí!

Chata v Turci je situovaná priamo v rekreačno-športovom areáli Drienok, v príjemnom pokojnom prostredí obce Mošovce, nachádzajúcej sa v blízkosti kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ideálna poloha chaty v areáli relaxačného komplexu s letným kúpaliskom, telocvičňou, tenisovými kurtmi, volejbalovými ihriskami či biliardom a stolným futbalom poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu a relaxu. Okrem množstva zábavy či osvieženia v bazénoch letného kúpaliska si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť taktiež skvelým relaxom v neďalekom SPA & AQUAPARK-u Turčianske Teplice alebo podnikaním množstva turistických trás a horských túr krásnou okolitou prírodou Veľkej a Malej Fatry. V zimnom období si skvele zalyžujete v okolitých lyžiarskych strediskách Snowland Valčianska dolina, Winter Park Martinky a Ski Krahule.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v našej príjemne zariadenej rodinnej chatke, ktorá je vhodná pre ubytovanie 6 až 8 osôb. Na prízemí chaty je Vám k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, jedálenskou časťou s posedením, kreslami a gaučom (s možnosťou využitia dvoch prísteliek). Využívať tu môžete taktiež plne zariadenú kuchyňu s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastného stravovania, v ktorej výbave nechýba elektrický sporák s rúrou, chladnička s mraziacim boxom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a kompletné kuchynské príslušenstvo s riadom. Na poschodí chaty sú umiestnené dve spálne, jedna 2-lôžková izba a jedna kapacitne väčšia 4-lôžková izba s balkónom. Samozrejmosťou ubytovania je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne relaxovať môžu hostia taktiež na zastrešenej terase chaty s posedením, kde je pre Vás pripravený záhradný krb spolu s potrebným grilovacím náradím (po dohode možnosť zapožičania kotlíka na guláš). Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní, k dispozícii sú Vám tu dve parkovacie miesta.

Veríme, že si u nás výborne oddýchnete, užijete si skvelý relax pri rôznych športových aktivitách a hrách v relaxačnom areáli Drienka ako aj spoznáte krásy nádhernej okolitej prírody. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.