V srdci Terchovej s možnosťou wellness!

Apartmány Terchová predstavujú komfortné apartmánové ubytovanie v srdci Terchovej, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Malej Fatry.

Či už sa rozhodnete spoznávať krásy Vrátnej doliny, navštíviť lanový park, ísť k soche Jánošíka, kostolu, vláčiku, potravinám alebo do informačno-relaxačného centra Terchovec, vďaka výbornej polohe apartmánov priamo v centre obce to budete mať všade blízko. Okrem podnikania príjemných horských a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou si Váš pobyt môžete spríjemniť rovnako skvelým relaxom už priamo v areáli ubytovania, kde je Vám k dispozícii vonkajší bazén, detské ihrisko s trampolínou, príjemné vonkajšie posedenie pri ohni, či štýlové wellness s jacuzzi, saunou a soľnou jaskyňou. Vynikajúco oddýchnuť si môžete taktiež pri hraní stolného tenisu a futbalu. V zimnom období si tu prídu na svoje aj všetci milovníci vynikajúcej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii služby blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone.

Celoročne Vám Apartmány Terchová ponúkajú príjemné ubytovanie v 8 štýlovo a útulne zariadených apartmánoch, ktoré sú umiestnené v dvoch samostatných budovách. Každý z apartmánov je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 4 až 5 hostí, pričom je tvorený vždy dvomi 2-lôžkovými spálňami a obývacou miestnosťou s televízorom, ktorá je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynkou s elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a potrebným riadom. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Všetkým ubytovaným hosťom počas ich pobytu u nás poskytujeme chutné stravovanie v našej reštaurácii, ponúkajúcej chutné domáce jedlá pravej slovenskej kuchyne. Okrem iných dobrôt si tu môžete pochutnať aj na poctivých terchovských haluškách. Stravovanie je zaistené vo forme polpenzie (raňajky - bufetové stoly, večere - denný výber z troch hlavných jedál).

Pre spestrenie programu hostí sú súčasťou areálu ubytovania rovnako relaxačné priestory wellness, kde sa môžete detoxikovať v infrasaune, užiť si inhaláciu v soľnej jaskyni a následne sa výborne zrelaxovať v jacuzzi. Vo vonkajšej časti ubytovania sú pre Vás pripravené tri altánky s posedením, s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a naše služby využijete aj pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja. Tešíme sa na Vás.