Rodinná atmosféra, tiché prostredie

Domček a Privát Jola nájdete na Liptove v malej obci Rojkov zhruba 15 km od Ružomberka na rozhraní Veľkej a Malej Fatry, na brehu rieky Váh. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch objektoch.

Objekt č. 1. je ideálny pre rodiny alebo skupinky. K dispozícii je štvorlôžková a päťlôžková izba, spoločenská miestnosť so stolným futbalom a spoločenskými hrami (šachy, šípky...) a možnosťou dvoch lôžok. V tomto objekte môžete využívať dve kompletne vybavené kuchynky (chladnička, mraznička, rýchlovarná kanvica, elektrický varič, rádio). Každá izba má televízor so satelitom a WiFi internetom. Samozrejmosťou je 2x sprcha a 3x toaleta. Ubytovanie si môžete prenajať ako celok alebo jednotlivo po izbách.

Objekt č. 2. je samostatný domček vhodný pre 5 – 7 ľudí. V domčeku je krb, kompletne zariadená kuchynka, toaleta a hydromasážna sprcha.

Vo dvore máte k dispozícii parkovisko, vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, opekania, varenia guľášu a bazén.

V lete sa môžete kúpať v prírodnom travertínovom jazierku. V obci sa nachádza prameň minerálnej vody a viacero termálnych prameňov. Len 30 metrov od objektu tečie rieka Váh, takže na svoje si prídu aj rybári. V okolí sa môžete vybrať na turistiku a v zime si na Liptove výborne zalyžujete.