Príjemné ubytovanie s biliardom

Chalupa 54 je situovaná v krásnom horskom prostredí Malej Fatry, v pokojnej časti malebnej obce Valča. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, športového vyžitia ako i rekreácie a relaxu. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete podnikaním množstva turistických prechádzok okolitou nádhernou prírodou regiónu Turiec, kúpaním, člnkovaním a rybolovom na neďalekej vodnej nádrži či využívaním rôznych atrakcií blízkeho rekreačno-lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Vychutnávať si tu môžete hranie tenisu, petangue, skupinového paintballu a okúsiť môžete aj golfovú akadémiu.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom samostatnom rekreačnom murovanom dome, ktorý je dispozične prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 11 osôb. Keďže je chalupa rozdelená na viacero samostatných častí s vlastnými vchodmi, ubytovanie v nej je rovnako vhodné pre jednu skupinu návštevníkov ako aj jednotlivé páry a rodiny s deťmi.

V prvej časti domu sú Vám k dispozícii dve spálne, trojlôžková a štvorlôžková izba. Vo výbave každej izby nechýba televízor, rádio, DVD prehrávač a vlastná kúpeľňa s toaletou. K týmto izbám prislúcha rovnako jedna kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá hosťom slúži na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania.

V druhej časti domu je umiestnený apartmán so samostatným vchodom s možnosťou pohodlného ubytovania pre 3 až 4 osoby. Na jeho prízemí sa nachádza plne vybavená kuchynská časť s posedením, ktorá je zároveň spojená s pohodlným gaučovým posedením. Spálňová časť apartmánu je umiestnená na poschodí. Využívať v nej môžete manželskú posteľ s jedným samostatným lôžkom a jednou prístelkou. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s toaletou.

Príjemný relax a oddych si môžu všetci ubytovaní hostia vychutnávať vo veľkej spoločenskej miestnosti s biliardom alebo vo vonkajšej miestnosti chalupy slúžiacej na grilovanie, pečenie a varenie kotlíkového gulášu. Do oboch týchto spoločenských priestorov je zabezpečený samostatný vchod priamo z dvora chalupy. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.