Útulná chata vhodná pre rodiny s deťmi

Chata za potokom je situovaná v malebnej dedinke Terchová, ktorá sa nachádza v prekrásnom prostredí Malej Fatry. Ubytovanie je vhodné pre dve samostatné skupinky v apartmánoch ako aj pre jednu skupinu v celej chate.

V blízkosti chaty využijete služby reštaurácie (20 m) a miestnych potravín (50 m). Okolie Terchovej je známe viacerými turistickými i cyklistickými trasami ako aj viacerými atrakciami. V Terchovej sa preveziete Terchovským vláčikom, zrelaxujete v Rekreačno informačnom centre Terchovec alebo zažijete adrenalínovú zábavu v Lanovom parku. Lyžiarske stredisko Gavurky je od ubytovania vzdialené len 2 kilometre. Zimné športy si naplno užijete aj v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone vzdialenom necelých 5 kilometrov.

Celoročne Vás srdečne privítame v našej chate, ktorá je rozdelená na dva apartmány so samostatnými vchodmi, s celkovou kapacitou pre 14 osôb.

Apartmán A disponuje kapacitou pre 8 osôb. Na prízemí je situovaná obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a stolovými spoločenskými hrami. Nachádza sa tu tiež kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom so stoličkami a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Poschodie apartmánu je tvorené jednou 2-lôžkovou spálňou a dvomi 3-lôžkovými spálňami. Poschodie dotvára ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

Apartmán B disponuje kapacitou pre 6 osôb. Aj v tomto apartmáne sa nachádza obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a stolovými spoločenskými hrami. Rovnako tu využijete kuchyňu s jedálenským stolom so stoličkami, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Poschodie apartmánu tvoria dve 3-lôžkové spálne.

Na terase alebo v altánku s typickými drevenými lavicami a záhradným krbom s kotlinou strávite pohodové chvíle v kruhu priateľov a najbližších. Taktiež si tu môžete opekať a uvariť kotlíkový guláš. Tých najmenších poteší prítomná trampolína, šmýkačka a domček na hranie. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovaní. Dovolenka v Chate pri potoku bude pre Vás tým najlepším rozhodnutím, tak neváhajte a kontaktujte nás. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!