Luxusné ubytovanie v lese, so saunou

Komfortne zariadenú Chatu Summer Spa Martinské hole, nájdete v rekreačnej oblasti Martinské hole, v blízkosti lyžiarskeho strediska, v okrese Martin.

V lete sa môžete vybrať na túru po okolí, po rôzne náročných turistických a cyklistických chodníkoch a popritom si nazbierať lesné plody. Deti aj dospelí určite poteší možnosť zaplávať si v bazénoch blízkych kúpalísk, ako Kúpalisko Vrútky alebo Kúpalisko Sunny v Martine. Nadšenci histórie radi navštívia najväčšiu prírodnú expozície na Slovensku - Múzeum slovenskej dediny - Jahodnícke háje, Hasičské múzeum v Martine i hrad Strečno. Skvelú sánkovačku i lyžovačku si doprajete na svahoch lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, Jasenská dolina, Ski centrum Čertovica, Snowland Valčianska dolina a iných.

Krásna novo postavená Chata Summer Spa Martinské hole Vám počas celého roka ponúka pohodlné ubytovanie pre 15 osôb. Chata sa prenajíma ako celok. Vybrať si môžete z týchto ubytovacích jednotiek:
- jedného 2-lôžkového štúdia s poschodovou posteľou a dvomi prístelkami na rozkladacom gauči (v suteréne chaty),
- jednej 3-lôžkovej spálne so samostatnými lôžkami (v podkroví),
- jednej 3-lôžkovej spálne s manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom a prístelkou na výsuvnom lôžku,
- jednej 4-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

Štúdio v suteréne je vybavené okrem príslušného počtu lôžok aj televízorom so satelitným príjmom, plne vybaveným kuchynským kútom s barovým pultom a stoličkami, indukčnou varnou doskou (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, stojanom na sušenie prádla, uterákmi a toaletou. Okrem toho na tomto podlaží môžu hostia využívať aj fínsku saunu a vírivku pre max. 6 osôb (za poplatok). Priamo zo štúdia vedie vstup na terasu s posedením.

Na prízemí chaty sa nachádza chodba, miestnosť na úschovu lyží, útulne zariadená obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rohovým gaučom, internetovým vstavaným rádiom a spoločenskými hrami. Odtiaľto vedie aj vstup na terasu s posedením (v letnom období). Na tomto podlaží si hostia môžu uvariť chutné domáce jedlá v plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj samostatná toaleta.

Prvé poschodie je vybavené dvomi spálňami, jednou 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a prístelkou na výsuvnom lôžku a jednou 4-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Aj na tomto poschodí je hosťom k dispozícii kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, práčkou a toaletou.

Podkrovie chaty dotvára 3-lôžková spálňa s tromi samostatnými lôžkami, hračkami, do ktorej vedie vstup aj cez 4-lôžkovú spálňu z prvého poschodia. Hosťom počas pobytu je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet aj cez optický kábel.

Počas leta si pobyt spríjemníte oddychovaním na vonkajšom posedení na terase, prípadne si pripravíte chutné jedla na grile. Ak prídete s malým dieťatkom, radi Vám na vyžiadanie zabezpečíme detskú postieľku, a taktiež žehličku. Autá si v letnom období zaparkujete priamo pri objekte, v zimnom období odporúčame použiť snehové reťaze, prípadne odparkovať autá na parkovisku vo vzdialenosti do 20 m od objektu. Príďte prežiť skvelú dovolenku v obkolesení hôr a veríme, že odídete s množstvo krásnych spomienok. Tešíme sa na Vás v Chate Summer Spa Martinské hole!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov