Loading

Apartmány v Martine

(2 objekty + 7 objektov v okolí 25 km)

Apartmány Margo Sun

Martin, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Ubytovanie pri vleku - Martinské Hole

Apartmán Martin

Martin, v obci / v meste, v centre mesta
Apartmán Martin

Apartmány Pohoda

Valča (Martin 8,8 km vzdušne), v obci / v meste
Nové ubytovanie, blízko Snowlandu!

Apartmány Valča

Valča (Martin 10,2 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, pri vleku
Štýlové apartmány priamo na zjazdovke!

Apartmány Chatová osada Gader

Blatnica (Martin 13,7 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, pri...
Apartmány v nádhernej prírode

Ubytovanie v súkromí "U Mikuláša"

Blatnica (Martin 13,8 km vzdušne), v obci / v meste
Pohodlné ubytovanie v krásnom prostredí

Apartmán Gader na dlani

Blatnica (Martin 14,9 km vzdušne), na okraji obce / mesta, p...
Útulný rodinný apartmán s externým krbom

Vila Orchidea

Rajecké Teplice (Martin 18,2 km vzdušne), v obci / v meste,...
Apartmány, WiFi, tenis, stolný tenis...

Privát Pekný dvor

Rajecké Teplice (Martin 18,7 km vzdušne), v obci / v meste,...
Dva štýlové apartmány za skvelú cenu!
1 - 9 / 9

Apartmány Martin

Apartmány Martin 1

Mesto Martin - centrum Turca

Mesto, v ktorom sa písala slovenská história, má čo ponúknuť návštevníkom každého veku počas celého roka. Námestie pripomínajúce podpis Memoranda slovenského národa, kostoly, Turčianska galéria s expozíciou Výtvarného umenia Turca, vlastivedné Turčianske múzeum Andreja Kmeťa, Múzeum Martina Benku či Slovenské národné múzeum s expozíciami Etnografického múzea. To všetko Vás čaká v centre Martina.

Spomienke na viaceré významné osobnosti Slovenska môžete venovať chvíľu na Národnom cintoríne. Na nezabudnuteľný kultúrny zážitok sa tešte v Slovenskom komornom divadle Martin, ktoré vzniklo ako druhé profesionálne divadlo na Slovensku. Východne od Martina zasa nájdete najväčšiu prírodnú expozíciu Slovenska, Múzeum slovenskej dediny, reprezentujúcu exponáty slovenskej ľudovej architektúry zo severozápadného Slovenska.

Priamo v meste si môžete vybrať z klasických mestských typov ubytovania. K dispozícii je pestrá ponuka hotelovpenziónov. Výnimkou však nie sú ani apartmány. V okrajových častiach mesta, blízko prírody, zasa oceníte ponuku ubytovania v chatách.

Apartmány Martin 2

Apartmány v Martine a okolí

Celoročná prevádzka apartmánov z nich robí atraktívnu alternatívu ubytovania práve pri mestskej turistike. Blízkosť atrakcií a veľkosť niekde medzi chatou a penziónom je výbornou voľbou pre oduševnených cestovateľov, rodiny s deťmi aj páriky na romantickej dovolenke. Nespornou výhodou je súkromie, ktoré ponúkajú. V kombinácii s dobrou cenou, pohodlím a službami sú tou správnou voľbou pre každého, kto sa teší na príjemnú dovolenku za výbornú cenu.

Každý sme iný. Rovnako sa odlišujú aj jednotlivé apartmány v Martine. Ponuka služieb sa rôzni. Na výber máte apartmán so súkromnou kuchynkou, ktorú oceníte pri príprave domáceho jedla. Ak sa tejto aktivite chcete počas dovolenky vyhnúť, pokojne sa vyberte do mesta na raňajky, obed či večeru.

Pokiaľ túžite po komornejšom prostredí s rodinnou atmosférou, dajte prednosť menšiemu apartmánu. Ak však chystáte väčšiu rodinnú oslavu či stretnutie s priateľmi, k dispozícii sú Vám aj viackapacitné apartmány. Keď túžite po zábave do neskorých nočných hodín, pravdepodobne oceníte nielen spoločenskú miestnosť v rámci apartmánu.

Apartmány Martin 3

V teplejších mesiacoch zasa poteší možnosť posedenia na terase či grilovačka. Pri tomto type ubytovania sa samozrejmosťou stáva vybavenie LCD televízorom aj WiFi pripojením na internet. Rodinná dovolenka sa stane úžasnou aj vďaka detskému ihriskušportovým atrakciám v blízkosti apartmánu. Majitelia domácich zvierat nepochybne ocenia možnosť dovolenkovať v sprievode svojho miláčika.

Aktivity v okolí Martina

Tak ako sa mesto Martin môže pochváliť bohatou históriou, tak sa jeho okolie môže pochváliť neopakovateľnými prírodnými krásami a atraktivitami. Čo tak ubytovať sa priamo pri lese alebo v blízkosti lyžiarskeho svahu? Lyžiarske stredisko Martinské hole láka milovníkov snowboardu, zjazdového aj bežeckého lyžovania.

Pokiaľ hľadáte destináciu pre romantickú dovolenku, máte chuť zrelaxovať v termálnych vodách alebo pri turistike, vyberte si jeden z penziónov v kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice. Pobyt je vhodný tiež pre seniorov, ktorí majú radi aktívny relax za rozumnú cenu. Ak predsa len preferujete pobyt v meste, vyberte si niektorý z penziónov vo Vrútkach, pod Martinskými hoľami.

Moderné ubytovanie, individuálny prístup majiteľov ku klientovi, široká škála ubytovacích zariadení na výber a pestré možnosti trávenia voľného času. To sú tie pravé dôvody na výber dovolenky v jednom z apartmánov v meste Martin či jeho okolí.

Názory a odporúčania

Peter Bizík (ubytovateľ) 15.7.2019
Martin a okolie je známe bohatými možnosťami športového vyžitia.
Jan Prelec (skupina - návštevník) 20.5.2019
Pamätník