JÁNOŠÍKOVÉ DIERY- 400 METROV!

Chalupa a apartmány Václav sú situované v lokalite malebnej obce Terchová, v jej časti Biely Potok. Samotné ubytovanie sa nachádza len 400 metrov od známeho skalného kaňonu Jánošíkové diery, prostredníctvom ktorého je možné vystúpiť na Malý a Veľký Rozsutec a pokračovať značenými chodníkmi priamo do Vrátnej doliny. Príďte si oddýchnuť, zabudnúť na každodenné starosti a nabažte sa tunajšej nádhernej prírody.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch variantách. Ubytovať sa je možné v chalupe, ktorá je zložená z dvoch samostatných častí s vlastnými vchodmi.

V časti A sú pre našich hostí pripravené novovybudované tri apartmány a jedno štúdio. Každý apartmán disponuje spálňovou časťou s televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a plne zariadenou kuchynkou na prípravu chutnej domácej stravy. Využívať tu môžete sklokeramickú varnú dosku/plynovú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnú rúru, chladničku a úplný servis na varenie a stolovanie. Štúdio na rozdiel od apartmánov má zabudovanú kuchynskú linku s potrebným vybavením priamo v spálňovej časti. Pre hostí, ktorí nepotrebujú využívať kuchynku máme v časti A pripravenú taktiež možnosť ubytovania sa v dvojlôžkovej izbe s televízorom, vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Rozloženie apartmánov a štúdií je nasledovné
Apartmán s kapacitou 5 osôb - 1x dvojlôžková izba, 1x3 trojlôžková izba
Apartmán s kapacitou 2 osôb - 1x dvojlôžková izba (s možnosťou prístelky pre malé dieťa);
Štúdio s kapacitou 4 osôb - 1x štvorlôžková izba.

Časť B slúži na ubytovanie hostí preferujúcich ubytovanie chalupového typu. V chalupe na prízemí nájdete kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením a televízorom, slúžiacu zároveň ako spoločenská miestnosť. Na prvom poschodí sú Vám k dispozícii 3 dvojlôžkové spálne spolu s dvomi kúpeľňami a dvomi samostatnými toaletami. V podkroví chalupy sú ďalšie dve dvojlôžkové spálne so zošikmeným stropom.

V upravenej veľkej záhrade chalupy a apartmánov nechýbajú dve vonkajšie terasy s posedením, pričom jedna je slnečná a druhá krytá s krbom. Naši hostia majú možnosť grilovania na záhradnom krbe. Stráviť príjemné chvíle môžete aj pri opekačke na otvorenom ohnisku či pri varené kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť pri loptových hrách, na detskom ihrisku s hojdačkami, preliezkami či v pieskovisku s hračkami.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov