Chata v tichom prostredí

Chata Tiesňavy sa nachádza v tesnej blízkosti obce Terchová, len 500 metrov od sochy svetoznámeho zbojníka Juraja Jánošíka a jedinečného amfiteátra, kde sa pravidelne konajú najväčšie kultúrne podujatia v tomto regióne. Len necelý kilometer od chaty si môžete dopriať špičkové služby wellness centra Terchovec. Milovníci zimných športov si prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Vrátná Free Time Zone, vzdialenom 2,5 kilometra od chaty.

Radi by sme Vám predstavili krásnu zrekonštruovanú drevenicu s úžasným výhľadom na kopce a skaly horského Mnícha. Na prízemí nájdete pohodlnú spoločenskú miestnosť s posedením vrátane LCD televízora a plne vybavenej kuchyne. V tejto časti chaty sa nachádza aj priestranná kúpeľňa s toaletou. Na poschodí sú k dispozícii dve samostatné izby (dvojlôžková a šesťlôžková) a jeden apartmán so samostatných vchodom, ktorého súčasťou je plne vybavený kuchynský kút a kúpeľňa s toaletou.

Záhradné posedenie môžete obohatiť kúpaním sa v súkromnej vírivej vani na spôsob kade, ktorá je k dispozícii za poplatok. Drevený prístrešok s terasou a vybavenou kuchynkou vrátane záhradného grilu je priam ideálny pre Vašu grilovačku či prípravu rôznych iných špecialít.

Pokojne so sebou môžete doviezť aj svojho domáceho miláčika - psi sú u nás vítaní bez poplatku! Svoje auto si môžete pohodlne zaparkovať bezplatne priamo vo dvore chaty.