Zľava na skipas až do výšky 25%

Drevenica U PETRA je situovaná v malebnom prostredí v rodisku legendárneho zbojníka Juraja Jánošíka v regióne Malej Fatry, priamo v Terchovej. Drevenica U Petra pozostáva z dvoch samostatných apartmánov, čo umožňuje ubytovať aj dve nezávislé skupinky.

V každom apartmáne je televízor, WiFi pripojenie, plne zariadená kuchynka (mikrovlnka, elektrická rúra). Je tu i sedací kút, ktorý je možné rozložiť a použiť ako prístelok pre dve osoby. V každej časti drevenice sa nachádza aj krb, ktorý Vám vytvorí nezabudnuteľnú a romantickú atmosféru najmä v zimnom období. Spálňa, ktorá sa nachádza na poschodí je vybavená samostatným WC so sprchovacím kútom. Jeden s apartmánov má aj balkón z ktorého je pekný výhľad na Terchovskú prírodu.

V areáli dreveničky je k dispozícii aj altánok, ktorý môžete využiť aj v prípade nepriaznivého počasia. Je v ňom možnosť opekania na otvorenom ohni, varenia kotlíkového gulášu (kotlík je vo výbave), alebo grilovania na grile. Svoje koníky pod kapotou si môžete ustajniť priamo v areáli. Svojich štvornohých miláčikov si môžete priniesť so sebou. Drevenica sa nachádza mimo hlavnej cesty, je oplotená čo je výhodou pre rodiny s malými deťmi. Pobyt v drevenici U PETRA uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.


Neakceptujeme: Partie mladých ľudí