Chata priamo v lese - pre rodinky

Máte chuť prežiť pokojnú dovolenku s rodinkou? Tak príďte k nám, do novopostavenej Rajeckej chaty, ktorá sa nachádza v lese, v rekreačnej oblasti obce Rajecká Lesná. Šum bzurčiaceho potôčika dodá Vašej pokojnej dovolenke u nás neopísateľné čaro.

Od nás si môžete vybrať na nenáročné prechádzky prírodou Malej Fatry alebo si zvoliť túru na vrch Kľak či ku Kľackému vodopádu. Nemenej dobre padne návšteva Baziliky Narodenia Panny Márie alebo Gejzíra v Rajeckej Lesnej. Aj deti očarí pohľad na ručne vyrezávaný Slovenský Betlehem či výlet do Virtuálnej reality Vsvet v Martine alebo jazda na koni na Ranči Stará Teheleň. Zimné obdobie je vhodné na lyžovanie, sánkovanie, bežkovanie či snowboardovanie v lyžiarskych strediskách Ski Park Rajecká Lesná či Domaniža - Na Dieli.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v Rajeckej chate s kapacitou 12 pevných lôžok a tri prístelky. Už pri vstupe do nej si zložíte svoje veci v chodbe. Nachádza sa tu tiež kompletne zariadená kuchyňa pre prípravu chutných jedál, ktoré si vychutnáte na veľkom jedálenskom sedení. Pripravená je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a kotolňa s odkladacím priestorom pre Vaše športové potreby. Prízemie chaty dotvára jedna 3-lôžková bezbariérová spálňa so samostatnými lôžkami.

Na prvom poschodí si oddýchnete v obývacej izbe, ktorá je vybavená krbom, rádiom a rozkladacím gaučom (slúžiacim pre prespanie 2 osôb). Kávičku alebo čaj si viete uvariť v menšej kuchynke. Pokojný spánok tu zaistí jedna 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Využiť môžete ďalšiu 2-lôžkovú a 6-lôžkovú spálňu s balkónom v podkroví chaty.

V exteriéri ubytovania môžete využívať altánok s vonkajším posedením, záhradný krb, gril, kotlík i ohnisko. Deti sa vyšantia pri hre futbalu. S radosťou Vám zapožičiame detskú postieľku. Štvorkolesových miláčikov odparkujete priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Vás v Rajeckej chate!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty