Priamo v lyžiarskom stredisku Snowland!

Chata pod horou sa nachádza priamo v novovybudovanom atraktívnom lyžiarskom stredisku Snowland Valčianska dolina, v nádhernom prostredí pohoria Malej Fatry, v Žilinskom kraji. Výbornú polohu tejto zrubovej chaty ocenia najmä milovníci zimných športov, ktorí si môžu výborne zalyžovať až na ôsmych zjazdovkách, pričom našim hosťom zabezpečujeme skipasy s 30% zľavou. Valčianska dolina sa pýši svojou krásnou prírodou aj v letných mesiacoch, kedy je ideálna na turistiku, cykloturistiku po okolitých trasách, alebo napríklad na hubárčenie. Približne 20 kilometrov od chaty sa nachádza Spa & Aquapark Turčianske Teplice, kde si môžete vychutnať dokonalý relax v bazénoch či v jeho wellness centre.

Chata pod horou hosťom ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 12 pevných lôžok. K dispozícii je jedna 1-lôžková, dve 3-lôžkové a jedna 4-lôžková izba. Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, rádiom a príjemným posedením vrátane rôznych spoločenských hier. Hneď vedľa spoločenskej miestnosti nájdete kuchyňu, ktorá je vybavená elektrickou rúrou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V komfortnej chate nechýbajú ani dve kúpeľne so sprchovacím kútom a dve samostatné toalety.

Hneď pri chate majú hostia k dispozícii prístrešok s posedením, ako aj ohnisko, kde je možné grilovať alebo si uvariť chutný guláš (kotlík zapožičiame).

V tesnej blízkosti chaty sa nachádzajú tenisové kurty, golfové ihrisko, veľmi pekné detské ihrisko a štýlová reštaurácia s bohatou ponukou výborných jedál. V hoteli, ktorý sa nachádza len 30 metrov od chaty, môžu hostia smelo využívať služby wellness centra či si rezervovať bowlingové dráhy a príjemne sa odreagovať. Pohodlne odparkovať svoje autá môžete hneď pri chate.

Veríme, že u nás zažijete tú pravú dovolenku! Tešíme sa na Vás!