Komfortné ubytovanie za rozumné ceny!

Ubytovacie zariadenie GA-BA je situované v príjemnom prostredí obce Rosina, s veľmi dobrou dostupnosťou do krajského mesta Žilina, nachádzajúce sa len 1 km od obce. V blízkosti ubytovania (3 min. pešou chôdzou) môžu ubytovaní hostia využívať služby pizzerie a reštaurácie s ponukou jedál z jedálneho lístka a denného menu (s možnosťou rozvozu).

Celoročne Vám ponúkame komfortné a zároveň cenovo dostupné ubytovanie v nových ubytovacích priestoroch s kapacitou pre 14 až 18 osôb, so zaručenou príjemnou rodinnou atmosférou, dostatočným súkromím a pohodlím. K dispozícii pre Vás máme pripravené 4 samostatné izby - dvojlôžkovú, trojlôžkovú, štvorlôžkovú a päťlôžkovú izbu. Každá z týchto izieb disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou ako aj LCD televízorom so satelitným príjmom, chladničkou a možnosťou využitia jednej prístelky. Vo všetkých izbách ako aj v celom objekte je navyše zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prípravu vlastného stravovania tu môžu ubytovaní hostia využívať taktiež spoločnú, plne zariadenú kuchyňu, vybavenú elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené zdarma na súkromnom parkovisku priamo pre budovou ubytovne. Tešíme sa na Vás.