Loading

Ubytovanie v Beckove

(0 objektov + 34 objektov v okolí 25 km)

Ubytovňa R-Cars Servis

Nové Mesto nad Váhom (Beckov 4,8 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Vhodná pre jednu partiu, dlhodobý nájom

Geržéch apartmán

Dolné Srnie (Beckov 6,0 km vzdušne), v obci / v meste
Deti do 6 rokov zadarmo

Ubytovňa Čachtice

Čachtice (Beckov 11,4 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Chalupa Bzince pod Javorinou

Bzince pod Javorinou (Beckov 12,6 km vzdušne), v rekreačnej...
Rodinná chalúpka v prírode pre každého..

Chata Javorníček

Hrádok (Beckov 13,3 km vzdušne), na samote, v lese
Chata na samote uprostred lesov a hôr!

ŠPORT CHATA Bezovec

Stará Lehota (Beckov 14,5 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, v lese
Chata blízko hradu Tematín

Apartmán Zlatovská

Trenčín (Beckov 15,1 km vzdušne), v obci / v meste
Priestranný apartmán blízko centra!

Chata Eva Bezovec

Stará Lehota (Beckov 15,1 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
Zľava 5% pre rodiny s deťmi do 12 rokov

Chata Klaudia

Stará Lehota (Beckov 15,2 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
Len 200 m od lyž. strediska Ski Bezovec!

Chata Eva

Stará Turá (Beckov 15,3 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, v lese
Na okraji lesa v krásnom prostredí
1 - 34 / 34

Beckov

Beckov 1

Považie, miesto kde si dokonale oddýchnete a nájdete tu množstvo hradov. Jeden z nich leží aj v rovnomennej dedinke Beckov, ktorá stojí za Vašu pozornosť. Snúbia sa v nej prírodné krásy s kultúrnym bohatstvom v jednom celku.

Dedinka leží pri rieke Váh, našej najdlhšej rieke. Obyvatelia Beckova boli od nepamäti roľníci, pracujúci na panskom. Dlho boli v moci Matúša Čáka Trenčianskeho, istú dobu im vládol aj známy Stibor zo Stiboríc. Dnes je ich dedinka vyhľadávaným turistickým miestom.

Beckove, na prvý pohľad nenápadnej dedinke je viac pokladov, ako by ste povedali. Okrem historických budov kostolov tu nájdete aj rodný dom J. M. Hurbana. Okrem neho sa tu narodil aj Dionýz Štúr. K pýcham obce patria zachovalé hradby či tajomný židovský cintorín. Masívne kamenné náhrobné kamene pôsobia skutočne mysticky. Okrem toho je v obci aj Beckovské múzeum. A to najzaujímavejšie? Je ním hrad. Beckovský hrad sa už po stáročia týči na vysokom strmom skalnom brale a dozerá na život pod sebou. Je jednou z najväčších atraktivít nielen Beckova, ale aj širokého okolia.

Beckov 2

Neďaleko od dedinky sa nachádza krásne pohorie, Považský Inovec. To priťahuje množstvo turistov hlavne pre svoju nedotknuteľnosť. Povinnosťou pre každého turistu je výstup na najvyšší vrchol pohoria, Inovec, či Panskú Javorinu. Tieto lesy poskytujú mnoho možností aj pre cyklistov, nájdete tu desiatky kilometrov spevnených, ale aj nespevnených cestičiek. Pre priaznivcov bicyklov je tu aj bikepark v Kálnici, kde si na svoje prídu hlavne milovníci adrenalínu.

Čo navštíviť v okolí? Ak by sme mali vymenovať všetky zaujímavosti, boli by sme tu naozaj dlho. Ako sme spomenuli, Beckov je známy hlavne vďaka hradu. No aj v okolí ich nájdete hneď niekoľko. Ide o hrad Tematín, Čachtický či známy Trenčiansky hrad. Výlet po nich Vám zaberie naozaj dosť času. Navštíviť musíte aj samotné mesto Trenčín. Je centrom turistického ruchu, nájdete tu nielen zachovalé pamiatky ale aj nákupné strediská či dobré reštaurácie. Za zmienku stoja aj Piešťany, mesto známe svojimi kúpeľmi. V nich si dokonale oddýchnete, naberiete nové sily a hlavne urobíte aj čosi pre svoje zdravie.

Beckov 3

Leto v Beckove je každý rok veľmi horúce. V týchto teplých dňoch budete určite hľadať miesto kde sa schladiť. Len sa skok je to na Zelenú vodu, prírodné jazero pri Novom Meste nad Váhom. Okrem neho Vám je k dispozícií aj kúpalisko v Starej Turej, Trenčíne, Piešťanoch alebo Bánovciach nad Bebravou.

Ani v zime neostanete na suchu. Snehu je na podhorí Považského Inovca dostatok. Lyžiarske strediská KálnicaBezovec sú vyhľadávané aj lyžiarmi zo širšieho okolia, prípadne môžete vyskúšať aj Veľkú Javorinu nad Starou Turou. V každom prípade čakajte upravené zjazdovky, možnosť večerného lyžovania a doplnkové služby na jednotku.

Beckove nájdete ubytovanie všetkých kategórií. Vybrať si môžete penzión alebo chatu, s výhľadom na hradné bralo, kde sa zdokonaľujú horolezci. Alebo si vyberiete kompletne zariadený apartmán, kde nájdete aj kuchynku a budete si pripadať ako doma. Pre iných tu je možnosť ubytovania na priváte. Tento variant ponúka naozaj lacné a príjemné ubytovanie, ktoré poteší každého. Rovnako aj samotný Beckov. Užijete si tu športu, kultúrneho rozhľadu ale aj dostatku zábavy či relaxu. Je to miesto, na ktoré sa ešte budete chcieť vrátiť, lebo za pár dní určite neobjavíte všetky jeho krásy.