Útulná chalúpka pri Trenčíne!

Pozývame Vás do našej Chalúpky Pod Horou, ktorá sa nachádza v malebnom údolí potoka Kubrá, na okraji mesta Trenčín.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s kapacitou päť lôžok v dvoch spálňach. V prvej spálni sa doružova vyspíte v manželskej posteli, v druhej pre Vás máme nachystané dve samostatné lôžka a gauč, ktorý slúži ako prístelka. Pre príjemné strávenie spoločných chvíľ, ako aj prípravu vlastných chutných pokrmov, isto oceníte plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením a televízorom. Súčasťou výbavy je aj elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička a hriankovač. Kúpeľňa disponuje umývadlom, vaňou aj uterákmi, toaleta je samostatná. V celom objekte máte bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér chalúpky disponuje krásnou záhradou plnou ovocia, oddýchnuť si môžete aj na terase s posedením. Cyklisti isto ocenia úschovňu na bicykle. Pri objekte sme Vám vyhradili jedno oplotené parkovacie miesto, čo Vám taktiež zabezpečí súkromie.

Vďaka skvelej polohe pod horou sme pre Vás v letných mesiacoch ideálnym východiskom pre turistiku či bicyklovanie. Prechádzka po Sihoti, cyklistický Okruh profesora Hlaváča, Okruh Skalka, Nemšová, Opatová alebo známy Okruh Hrabovka, Skalka nad Váhom. K ich spoznaniu pre Vás máme na zapožičanie aj bicykle, disponujeme však aj autom na prenájom. Tým sa môžete vydať za Kláštorom na Skalke, do Kúpeľov Trenčianske Teplice, za architektúrou socialistického realizmu do Novej Dubnice alebo aj na Čachtický hrad. Pokiaľ patríte k milovníkom zimných športov, sú Vám k dispozícii lyžiarske strediská v okolí ako napr. Homôlka, Kálnica, Závada pod Čiernym Vrchom a pod.

Ak Vás zaujala naša ponuka, tak príďte a prežite nezabudnuteľnú dovolenku práve u nás. Tešíme sa na Vás v Chalúpke Pod Horou!