Štýlový zrub s výhľadom na Poľanu!

V prekrásnom prostredí malebného Podpoľania, neďaleko dedinky Detvianska Huta, je situovaný nadštandardne zariadený Zrub pod Poľanou. Nachádza sa na pokojnom miestne s jedinečným výhľadom na Poľanu.

Výhodná poloha zrubu je zárukou výbornej dostupnosti ku všetkým okolitým atrakciám počas celého roka. V celom okolí nájdete viaceré turistické a cyklistiké chodníky i bežkárske trate. V obci Detvianska Huta nájdete multifunkčné ihrisko s umelou trávou, v zime s ľadovou plochou. Vybrať sa môžete do Chránenej krajinnej oblasti Poľana, kde Vám odporúčame túru k Vodopádu Bystré a prírodným pamiatkam ako napr. Bátovský balvan, Jánošíkova skala, Kalamárka či Melichova skala. Na výlet môžete ísť aj na Divínsky hrad, k priehrade Ružiná alebo si v letnom období zaplávať na kúpalisku Detva. Ak preferujete lyžovačku a snowboarding k dispozícii sú Vám služby lyžiarskych stredísk Detvianska Huta, Látky - Kočanda, Košútka.

Celoročne Vás veľmi radi ubytujeme v zrube s rozlohou 200 m2 a celkovou kapacitou pre 13 osôb. Zrub je moderne a štýlovo zariadený, zabezpečí Vám tak dokonalé pohodlie počas Vášho pobytu.

Prízemie zrubu pozostáva z obývacej miestnosti prepojenej s kuchynskou časťou. Pripravili sme tu pre Vás komfortný gauč, ktorý Vám poslúži aj ako prístelka pre dve osoby, televízor so satelitným príjmom, rádio, CD/DVD/3D prehrávač a jedálenské posedenie. Príjemnú atmosféru dotvorí teplo z krbu v strede miestnosti. V kuchyni využijete sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, americkú chladničku s mrazničkou a umývačku riadu. Súčasťou prízemia je aj jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ktoré je možné zabezpečiť detskou bariérou proti padnutiu. Na prízemí je Vám k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj technická miestnosť s práčkou a sušičkou.

Poschodie zrubu tvorí 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a prístelkou na rozkladacom gauči ako aj 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Obidve spálne disponujú veľkým balónom a každá vlastnou kúpeľňou s toaletou, jedna so sprchovacím kútom, druhá s vaňou.

Po celom obvode zrubu využijete priestor veľkej terasy (150 m2), kde si môžete posedieť v kruhu blízkych a priateľov, grilovať, opekať a variť kotlíkový guláš. Na záhrade (6000 m2) si zahráte futbal, badminton a detičky sa zabavia hrou na pieskovisku, hojdačke a šmýkačke. Na zaparkovanie áut Vám poslúži priestor pred zrubom.

Strávte príjemnú dovolenku v Zrube pod Poľanou aj Vy a doprajte si relax v prekrásnom prostredí. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt.