Oáza oddychu, s výbornou reštauráciou...

Prijmite naše srdečné pozvanie do rodinného Penziónu Anka **, ktorý leží v centre mesta Hriňová, v blízkosti nádhernej prírody Veporských vrchov chránenej krajinnej oblasti Poľana. U nás si dokonale oddýchnete vo wellness centre, pochutíte si na výbornom jedle a zároveň sa skvelo vyspíte v niektorej z našich 21 izieb.

Oblasť je zaujímavá aj vďaka unikátnej faune a flóre vyhasnutej sopky Poľana. Poznávať ju môžete zo sedla bicykla, chôdzou po trasách pre turistov alebo z konského chrbta. Určite navštívte vodopád Bystrô, Malčekovu skalu, Melichovu skalu alebo Kalamárku. V letnom období sa môžete zabaviť aj na blízkej vodnej priehrade Ružiná s viacerými možnosťami trávenia voľného času. Výlet si môžete naplánovať aj do Lesníckeho skanzenu Vydrovo, Kaštieľa Divín, na Divínsky hrad aj jazdu historickým vlakom vo Vígľaši. V zime je možné lyžovanie na svahoch strediska Ski Centrum Košútka.

Aj tí najnáročnejší klienti sa môžu ubytovať v našom Penzióne Anka **, ktorého maximálna kapacita je 50 lôžok. Tie sme rozmiestnili do moderne a pohodlne zariadených 21 izieb. U nás máme:
- štyri 1-lôžkové izby,
- osem 2-lôžkových izieb,
- tri 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky,
- dve 2-lôžkové s možnosťou dvoch prísteliek,
- štyri 3-lôžkové izby.

Všetky izby sú zariadené útulne. V každej sa nachádza LCD televízor so satelitným príjmom, balkón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, fénom a bezplatným WiFi pripojením na internet. V izbách je zákaz fajčenia. Niektoré izby sú uspôsobené na pobyt so psom.

Na prízemí penziónu Vás s radosťou obslúži personál recepcie. Ideálny pobyt si zaistíte využitím wellness centra s vírivkou, saunou a možnosťou objednania masáží. Skvelý gastronomický zážitok si môžete dopriať v reštaurácii s terasou (cca 60 miest). K dispozícii máme aj bar (cca 30 miest) a salónik s možnosťou zapožičania techniky. S radosťou privítame rodinky, ktoré môžu využívať detskú postieľku aj vysokú stoličku. Nechýba ani možnosť odloženia lyží alebo doplnkové služby ako platba kartou na recepcii či opranie bielizne. Príďte zaparkovať autá priamo k penziónu a užívať si báječný pobyt. Tešíme sa na Vás!