Štýlová chalupa v tichom prostredí!

Štýlová Chalupa u Kamenských je situovaná v tichej lokalite malebného prostredia Podpoľania v okrajovej časti obce Látky, kde si zaručene oddýchnete od každodenného zhonu a ruchu.

Odhaľte krásy Podpoľania! Za zmienku stojí prírodná lokalita Kalamárka, ktorú vyhľadávajú najmä nadšenci horolezectva a turistiky ako aj prekrásny vodopád Bystrá. Pre cyklistov je v okruhu Poľany pripravených až 127 km cyklistických trás. Počas horúcich letných dní si môžete zaplávať a zrelaxovať v bazénoch letného kúpaliska v Detve. V blízkosti obce Látky využijú lyžiari a snowboardisti možnosti lyžiarskeho strediska Látky - Kočanda, ktoré je svojím nenáročným svahom obľúbené najmä pre rodinky s deťmi.

Našim hosťom ponúkame celoročné ubytovanie s kapacitou 10 pevných lôžok, ku ktorým Vám vieme zabezpečiť aj možnosť ďalších 8 prísteliek. To tak navyšuje kapacitu ubytovania pre celkovo 18 osôb.

Chalupa je členená na prízemie s bezbariérovým prístupom a poschodie. Na prízemí hostia využijú komfortnú spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami a dvomi gaučovými sedeniami, ktoré môžu poslúžiť ako 4 prístelky. Zo spoločenskej miestnosti sa vychádza na terasu s posedením, kde sa počas teplých dní pohojdáte na záhradnej hojdačke. Vlastné chutné jedlo si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni so štýlovým dreveným sedením. V rámci prízemia sa nachádza dvojlôžková bezbariérová izba s televízorom, s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Rovnako sú tu k užívaniu ďalšie dve toalety - pre dámy a pánov.

Na poschodí sú hosťom k dispozícii štyri dvojlôžkové izby, z ktorých každá má vlastný televízor so satelitným príjmom ako aj kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Každá z izieb je vybavená vlastným balkónikom s výhľadom na krásnu okolitú prírodu. Na poschodí je rovnako menšia kuchynka s elektrickou dvojplatničkou a úložným priestorom na potraviny. Do každej z izieb Vám vieme zabezpečiť celkovo 4 variabilné prístelky. Všade je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pokiaľ si potrebujete uschovať bicykle alebo lyže, radi Vám vyjdeme v ústrety a odložíme ich vo vedľa stojacej hospodárskej budove. V exteriéri si pokojne posedíte s rodinou či priateľmi v altánku s vonkajším posedením. Využívať tiež môžete aj záhradný krb a kotlík. Parkovisko je vedľa chalupy a poskytuje priestor pre parkovanie 5 áut.

Veríme, že naša Chalupa u Kamenských v tichej lokalite Vám zaručí pokojný oddych a príjemne strávené dovolenkové dni. Srdečne Vás pozývame!