Chalupa pri lese so saunou a bazénom!

Ubytovanie pod Jedľou je situované v pokojnom tichom prostredí pri lese v okrajovej časti obce Detvianska Huta. Chalupa predstavuje celoročne ideálnu voľbu pre ubytovanie rodín s deťmi ako aj skupiniek priateľov a známych.

Blízke okolie chalupy ponúka pestré možnosti trávenia voľného času. Venovať sa môžete príjemným turistickým prechádzkam ako aj cyklistickým túram, vedúcim krásnou prírodou Podpoľania. V okolitých lesoch si nazbierate aj čučoriedky či pekné dubáky. Výborne zrelaxovať sa môžete v infra saune či vonkajšom letnom bazéne chalupy. V zimnom období Vás potešia prechádzky po zasnežených kopcoch. Dopriať výbornú lyžovačku si môžete v blízkych lyžiarskych strediskách Košútka v Hriňovej a Prašivá v Látkach vzdialených približne 10 minút jazdy autom.

Ubytovanie pod Jedľou je Vám k dispozícii počas celého roka. Ponúkame Vám ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 8 až 10 hostí.

Na prízemí domu je umiestnená jedna 2-lôžková spálňa s televízorom a možnosťou jednej prístelky, kúpeľňa s vaňou. Pripravená pre Vás je tu taktiež infra sauna, do ktorej máte počas celého pobytu zaistený vstup zdarma.

Na poschodí domu môžete využívať pre prípravu jedál kompletne vybavenú kuchyňu s elektrickým varičom, sporákom na tuhé palivo, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a toasterom - hriankovačom. Súčasťou poschodia je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj 2-lôžková spálňa s televízorom a možnosťou jednej prístelky, z ktorej je zaistený vstup na veľkú terasu. V otvorenej podkrovnej časti domu sú umiestnené zvyšné 4 lôžka. Využívať tu môžete aj televízor a WiFi pripojenie na internet (WiFi je zabezpečené v priestoroch celého domu).

Pre príjemný oddych Vám poslúži taktiež vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pripravené je tu pre Vás aj ohnisko či kotlík na prípravu gulášu. V letnom období oceníte záhradnú hojdačku a väčší záhradný bazén (7,5 x 3,5 m), v ktorom si doprajete príjemné osvieženie.

Na úschovu bicyklov, lyží a iného športového vybavenia môžete využívať kôlničku vedľa domu. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov