Príjemné ubytovanie so saunou

Chata RODINA sa nachádza pod Poľanou, v malej obci Látky v okrese Detva. Ponúka Vám ideálne ubytovanie obklopené prekrásnou prírodou sopečného pohoria Poľana. Ak plánujete výlety za spoznávaním tohto kraja, chalupa má perfektnú polohu. Od nás budete mať všade blízko.

Chata RODINA poskytuje ubytovanie pre 15 osôb v dvoch trojlôžkových, jednej štvorlôžkovej a v jednej päťlôžkovej izbe. Spoločné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, satelitom, CD a DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Chutné raňajky, obed a večeru si bez problémov pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni so sporákom, rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu. Dokonalý relax zažijete v saune priamo v chalupe. Samozrejmosťou sú 3 kúpeľne a 4 toalety. V celom ubytovacom zariadení máte k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Pri chalupe si môžete grilovať, opekať a variť guľáš. Najmenší návštevníci sa potešia hojdačke, pieskovisku, preliezkam a trampolíne. Poteší Vás aj priestranná trávnatá plocha na loptové hry a veľká záhradná hojdačka.

Ak chcete stráviť pár dní spolu s priateľmi a rodinou v pohodovej a kľudnej dedinke, príďte k nám na dovolenku. Všetci ste u nás srdečne vítaní.