V lese, s krásnym výhľadom na svahy

Chata Košútka je situovaná v nádhernom prostredí Hriňovej, v časti Slanec. Vynikajúca poloha chaty na slnečnom južnom svahu tesne pod lesom hneď oproti lyžiarskemu stredisku Ski Centrum Košútka je zárukou dovolenky plnej relaxu, aktívneho oddychu a bohatých možností turistiky prekrásnou prírodou Veporských vrchov. Podniknúť môžete množstvo romantických prechádzok a horských túr pohorím Poľana, neobíďte ani vodopád Bystrô, Malčekovu skalu, Melichovu skalu alebo Kalamárku. Výborným benefitom chaty je v zimnom období bezprostredná blízkosť lyžiarskeho strediska Ski Centrum Košútka, na ktorého lyžiarsky svah budete mať z okien a terasy chaty počas celej Vašej dovolenky dokonalý výhľad.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovej novopostavenej chate s fínskou saunou, ktorá disponuje kapacitou 10 lôžok. Vzhľadom na komfortné vybavenie chaty je ubytovanie vhodné nie len pre krátkodobé ale rovnako aj pre dlhodobejšie pobyty. Prízemie objektu je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s pohodlnou sedacou súpravou, LCD televízorom s pripojením na Skylink, CD/DVD prehrávačom a ratanovým sedením s očarujúcim výhľadom na lyžiarsky svah. Z tejto miestnosti je zároveň zabezpečený priamy vstup na vonkajšiu terasu a do altánku chaty. Na prízemí objektu nechýba ani kompletne vybavená kuchyňa vhodná na plnohodnotnú prípravu vlastných jedál, moderná kúpeľňa s toaletou a relaxačný priestor s fínskou saunou. V podkroví chaty je umiestnená spálňová časť. Využívať tu môžete tri dvojlôžkové spálne a jednu väčšiu izbu s kapacitou 4 lôžok, ktorá je súčasne tvorená aj galériou na ďalšom podlaží. Pre maximálny komfort a pohodlie našich hostí nechýba v podkroví chaty veľká komfortná kúpeľňa s toaletou. V celom objekte je možnosť WiFi pripojenia na internet.

Príjemný oddych a relax si môžu hostia dopriať v záhradnej časti ubytovania s možnosťou vonkajšieho posedenia na terase, resp. v altánku so záhradným krbom. Pripravený je tu pre Vás aj prenosný gril a kotlík. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.