Krásna drevenica na samote pri rybníku

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v našej novopostavenej drevenici, nachádzajúcej sa uprostred krásnej prírody Veporských vrchov. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára okrem tichého prostredia a dokonalého pokoja aj prírodné jazierko plné pstruhov, umiestnené priamo na pozemku drevenice. Spríjemniť Váš pobyt si tak budete môcť okrem romantických prechádzok v okolí aj rybolovom. Na svoje si taktiež prídu zberači lesných plodov a hubári.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovej novej drevenici s celkovou kapacitou pre 7 až 9 osôb. V drevenici sú hosťom k dispozícii tri izby, dve dvojlôžkové a jedna trojlôžková. Príjemne relaxovať v kruhu svojich priateľov a známych môžete v spoločenskej miestnosti s krbom, pohodlnou rozkladacou pohovkou, televízorom so satelitným príjmom a DVD prehrávačom. Na prípravu vlastného jedla môžete v objekte využívať kompletne zariadenú kuchyňu vybavenú keramickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou, chladničkou, varnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Na prízemí drevenice je umiestnená kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Poschodie objektu je vybavené samostatnou toaletou. Vykurovanie drevenice je zabezpečené krbom alebo elektrickým podlahovým kúrením.

Pre ubytovaných hostí slúži pri drevenici príjemné záhradné posedenie s možnosťou grilovania. Deti poteší trampolína a pieskovisko. V zimnom období Vám radi na požiadanie zapožičiame sánky a boby. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní, počas zimy je nutné použitie snehových reťazí. Tešíme sa na Vašu návštevu.