Štýlová chata s originálnym interiérom

Chata Tri lipy je situovaná v krásnom horskom prostredí pod vulkánom Poľana, v pokojnej časti chatovej osady Bratkovica, patriacej do katastra obce Detvianska Huta. Nádherná okolitá príroda Podpoľania poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, rekreácie a turistiky. Ak túžite po dovolenke uprostred prekrásnej prírody s dokonalým pokojom v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania s romantickou dobovou atmosférou, srdečne Vás k nám pozývame.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v novovybudovanej chate, ktorá už na prvý pohľad upúta svojim originálnym interiérom s ľudovým nábytkom a priestrannými izbami. Celková kapacita chaty predstavuje až 14 lôžok. V chate sú hosťom k dispozícii tri spálne, jedna trojlôžková spálňa, jedna trojlôžková s možnosťou dvoch prísteliek a jedna štvorlôžková s možnosťou využitia dvoch prísteliek.

Samozrejmosťou každej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou. Príjemne relaxovať v kruhu svojich priateľov a rodiny môžete v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom. V objekte nechýba ani kompletne vybavená kuchyňa.

V celej chate je navyše zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. S kapacitou pre 14 osôb je možné chatu využiť aj na väčšie rodinné oslavy, posedenia či stretnutia.