Romantická chalúpka so saunou

Chata JASIENKA sa nachádza v nádhernom horskom prostredí Podpoľania pod vulkánom Poľana, v chatovej osade Bratkovica, v katastri obce Detvianska Huta v okrese Detva. Ponúka Vám priam idylické ubytovanie uprostred neporušenej prírody. Či už plánujete výlety za spoznávaním okolia alebo len relax na chalupe, prídete si na svoje.

Chata JASIENKA Vám ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 15 lôžok v dvoch dvojlôžkových, v jednej trojlôžkovej a dvoch päťlôžkových spálňach. Spoločné chvíle s priateľmi a rodinkou môžete tráviť v spoločenskej miestnosti posedením pri krbe, pozeraním televízora či hraním spoločenských hier. Chutné jedlo si môžete pripraviť v plne vybavenej kuchyni so sporákom, rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a umývačkou riadu. Po náročnom dni si doprajete relax v saune, ktorá je súčasťou chalupy Bratkovica. Samozrejmosťou chaty sú tri kúpeľne a tri toalety. Nebojte sa, nebudete odrezaný od sveta. V chate máte WiFi pripojenie na internet zadarmo.

V areáli chalupy stojí altánok s možnosťou opekania a grilovania. K dispozícii je aj veľký záhradný krb a kotlík na guľáš. Mysleli sme aj na našich najmenších návštevníkov. Ti sa môžu zahrať na preliezkach, hojdačkách, pieskovisku či trampolíne.

Chalúpka je vhodná pre rodinky s deťmi aj skupinky priateľov. V lete si prídu na svoje turisti a cykloturisti. V zime si tu výborne zalyžujete. Preto ak plánujete dovolenku v tichom prostredí, kde Vás nikto nebude rušiť, ste na správnom mieste, stačí nám len napísať. Všetci ste u nás srdečne vítaní.