Rodinné a firemné akcie v chate pri lese

Priestranná rekreačná Chata EBA sa nachádza v prekrásnom prostredí Malých Karpát priamo v známom rekreačnom stredisko na Pezinskej babe pri Pezinku. Chata je situovaná v nádhernom lesnom prostredí len 50 metrov od lyžiarskeho vleku a 30 km od hlavného mesta Bratislavy.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 21 lôžok s možnosťou pridania dvoch prísteliek pre deti. V chate nájdete 7 trojposteľových izieb, priestrannú spoločenskú miestnosť s čalúnenou sedacou súpravou pre 12 ľudí a jedálenským kútom pre 6 - 8 osôb. Voľné chvíle Vám tu spríjemní biokrb, televízor, satelit a domáce kino. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni vybavenej elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, kuchynskými riadmi pre plný počet osôb a stolom s tromi stoličkami. Samozrejmosťou chaty sú toalety s umývadlami a sprchovacím kútom, rozdelené zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov.

V suteréne chaty sme pre Vás zriadili štýlovú vinárničku, takzvanú "slovenskú pivnicu" s kapacitou pre 24 osôb. Tu si môžete posedieť pri kozube. Je tu tiež mini-bar-pult so štyrmi stoličkami, chladnička a miniveža s CD prehrávačom a rádiom. Táto vinárnička má samostatný vchod a nachádza sa v suteréne chaty.

Pri chate je postavený veľký betónový gril a ohnisko s posedením (4 lavičky), ako aj veľký krytý altánok s možnosťou posedenia v prípade nepriaznivého počasia. K chate patrí pozemok s udržiavaným trávnikom. Pohojdať sa môžete na hojdačke a deti sa potešia trampolíne. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate pre 5 - 6 osobných automobilov.

Chata je ideálna na rodinnú i firemnú rekreáciu, rôzne spoločenské akcie, oslavy, dozvuky, školenia, športové sústredenia, ale aj školu v prírode a rôzne kurzy. Po dohode Vám radi zabezpečíme stravovanie. Tešíme sa na Vašu návštevu.