Loading

Ubytovanie na Pezinskej Babe

(8 objektov)

Chata Zoška

Modra, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Pekná moderná chata blízko Bratislavy

Ubytovňa QHome

Pezinok, na okraji obce / mesta
Zrekonštruovaná ubytovňa-blízko centa

Chata Luky

Pezinok, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Len 10 metrov od vleku a 30 km od BA

Chata v Harmónii

Modra - Harmónia, v rekreačnej oblasti, v lese
Nádherná chata v tichej horskej oblasti

HUSACINA PLUS PENZIÓN

Slovenský Grob, v obci / v meste
Ubytovanie s husacinkou v Sloven. Grobe!

Chata EBA

Pezinok, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Rodinné a firemné akcie v chate pri lese

Hotel Kriser

Pezinok, v obci / v meste
Reštaurácia a krásna záhrada s fontánou

Hotel Jeleň

Pezinok, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovanie priamo v centre mesta!
1 - 8 / 8

Pezinská Baba

Pezinská Baba 1

Ste náročný turista, ktorý chce na svojich potulkách spoznať čo možno najviac? Potom máte šťastie, že žijete práve u nás, na Slovensku. Prečo? Dôvod je celkom jednoduchý. Slovensko je jednou z najrozmanitejších krajín sveta vôbec. Nájdete tu všetko od hôr, miest, kultúrnych pamiatok, hlbokých lesov, veľkých vodných priehrad až po najmodernejšie lyžiarske strediská. Až na to more. Ale komu by vôbec chýbalo, keď tu máme takú bohatú ponuku všetkého ostatného?

Pezinská Baba. Už len samotný názov napovedá, že sa nachádza neďaleko od mesta Pezinok. No nie je Baba ako baba. Hlavne ta Pezinská. Baba alebo ak chcete Pezinská Baba je predovšetkým horské sedlo na hrebeni Malých Karpát. Tie sú najvyhľadávanejším pohorím v celom okolí. Ide o jednu z mála možností, ako sa na západe Slovenska dostať do krásnej a nepoškvrnenej prírody a nadýchať sa horského vzduchu.Pezinská Baba 2 Pezinská Baba je tak veľmi vyhľadávaným turistickým strediskom. Jej sedlo sa nachádza v nadmorskej výške 527 metrov nad morom. Turisti si tu na svoje prídu vďaka množstvu turistických trás, ktoré sú určené pre všetky kategórie turistov. Malé Karpaty nie sú vďaka menšej nadmorskej výške prekážkou ani pre menej zdatných turistov, ktorí netrávia každý jeden voľný deň na horách.

Pezinská Baba je rovnako aj obľúbeným lyžiarskym strediskom. Ak sa vydáte na spoznávanie Modry, Pezinka, prípadne Bratislavy, ide o najlepšiu možnosť ako si vychutnať prvotriednu lyžovačku. Nachádza sa tu trojica zjazdových tratí, ktoré uspokoja nielen rodinky s deťmi, ale aj náročnejších lyžiarov. Zjazdovky majú dĺžku od 500 do 1 000 metrov a ich celková dĺžka je 2,2 km. Nájdete tu viacero vlekov, pričom v rade tu stáť dlho určite nebudete. Máte radšej bežecké lyžovanie? Nie je problém. Nachádza sa tu aj niekoľko tratí určených pre bežecké lyžovanie a vybláznite sa tu aj na sánkach s Vašimi ratolesťami. Pezinská Baba 3Čerešničkou na torte je možnosť večerného lyžovania. Chcete stráviť celý deň poznávaním okolia? Nech sa páči, no a večer sa pokojne zabavíte na zjazdovkách.

Máte radi históriu? Okolie Malých Karpát je bytostne späté s výrobou vína. Modra, Svätý Jur či Pezinok, to je len niekoľko z miest, ktoré musí každý správny vinár navštíviť. A ako sme už spomínali, ani Bratislava nie je ďaleko. Milujete ubytovanie kdesi na horách? Ako vidíte, aj keď dostanete chuť na výjazd kamsi do civilizácie, nie je s tým najmenší problém.

Pezinská Baba je jednou z najvyhľadávanejších prírodných lokalít v okolí nášho hlavného mesta. Práve preto tu nie je najmenší problém s vyhľadaním vhodného ubytovania. Nájdete tu všetko podľa Vašej chuti. Horské chaty, apartmány a turistické ubytovne. Náročnejším sú k dispozícii luxusnejšie hotely či penzióny. Záleží len na preferenciách, no zaručene si tu nájdete to pravé miestečko pre Vás.

Názory a odporúčania

Štefan Draxler (rodina so staršími deťmi - návštevník) 13.11.2019
hrad Červený Kameň a pezinskú zámockú vináreň
Alex (skupina - návštevník) 22.9.2019
Región je jedno krásne utešené miesto najmä pre milovníkov prírody.
Ľubica Trvalcová (sólo hosť - návštevník) 18.9.2019
Bola som len v Pezinku.
p. Mischinger (sólo hosť - návštevník) 29.5.2019
Bratislava, golf v okolí
Gyo (mladý pár - návštevník) 7.5.2019
Region sme moc nepochodili
Petra (skupina - návštevník) 5.1.2015
Fajn - blizko pri Bratislave