Loading

Ubytovanie v Lubinej

(0 objektov + 17 objektov v okolí 25 km)

Chata Eva

Stará Turá (Lubina 3,6 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, v lese
Na okraji lesa v krásnom prostredí

Chata Borovina

Stará Turá (Lubina 4,1 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, v lese
Chata v peknom horskom prostredí

Chalupa Bzince pod Javorinou

Bzince pod Javorinou (Lubina 5,6 km vzdušne), v rekreačnej o...
Rodinná chalúpka v prírode pre každého..

Geržéch apartmán

Dolné Srnie (Lubina 6,2 km vzdušne), v obci / v meste
Deti do 6 rokov zadarmo

Ubytovňa Čachtice

Čachtice (Lubina 8,2 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Ubytovňa R-Cars Servis

Nové Mesto nad Váhom (Lubina 8,3 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Vhodná pre jednu partiu, dlhodobý nájom

Chata na Zelenej Vode

Nové Mesto nad Váhom (Lubina 9,6 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, pri vode
Chata priamo na Zelenej Vode

Ubytovanie v súkromí Samuel

Stará Myjava (Lubina 10,1 km vzdušne), na okraji obce / mest...
Novozrekonštruovaný rodinný dom pri lese

U Hučku

Stará Myjava (Lubina 10,7 km vzdušne), na okraji obce / mest...
pri dlhsom pobyte ako 3 dni velke zlavy,

Chata Kolečko

Stará Myjava (Lubina 10,7 km vzdušne), v rekreačnej oblasti, pri vleku
Chata priamo pri lese, priehrade a vleku
1 - 17 / 17

Lubina

Lubina 1

Územie Slovenska na slovensko – českom pohraničí je pre mnohých veľmi atraktívne. Miešanie slovenskej a moravskej kultúry, tradície oboch národov a pokoj, ktorý môžete zažiť len v tunajších dedinkách ocení mnoho uponáhľaných mestských ľudí. Ak sa chcete vymaniť z otroctva každodenného stereotypu, dedinka Lubina je možno tým, čo hľadáte.

Dedinka leží na úpätí Bielych Karpát, medzi mestami Stará TuráNové Mesto nad Váhom. Z obce môžete vidieť aj Malé Karpaty. Dominantou dedinky je najvyšší vrchol Bielych Karpát,Veľká Javorina. Dedinka vznikla na území niekdajšieho čachtického panstva. Jej obyvatelia boli predovšetkým zruční remeselníci a hospodári, z dávnych časov sa zachoval aj tradičný kroj.

Obec je takmer čisto evanjelická, čo je pozostatkom výrazného husitského vplyvu. Kam sa v jej okolí môžete vybrať? Možnosti máte naozaj široké. Ak si neviete predstaviť dovolenku bez toho, aby ste sedeli v sedle bicykla, kopaničiarska cyklomagistrála Vás prevedie miestami, o ktorých ste ani netušili. Takmer opustené osídlia, roztratené domčeky všade po okolitých horách, pritom tu ľudia žijú stále tradičným spôsobom života. Z ostatných turistických atraktivít sa vydajte na vrch Roh alebo preslávené Bradlo. Tu stojí mohyla M.R. Štefánika, kde si budete môcť uctiť jeho pamiatku.

Lubina 2

Neďaleko sa nachádza údolie rieky Váh. Považie. Okolie Váhu, ktoré malo významnú funkciu nielen v minulosti ale i dnes. Jeho pýcha? Hrady, veľa hradov. Ak milujete prechádzky ich ruinami, či obdivovanie starého historického nábytku a máte pocit, že ste sa mali narodiť a pár sto rokov skôr, bude sa Vám tu páčiť. Trenčiansky hrad, Čachtický hrad, hrad Beckov, Tematín alebo Branč, len ich návšteva by Vám naplnila celý jeden pobyt v Lubinej.

Nájdete tu aj mestá ako Nové Mesto nad Váhom či Piešťany, ktoré netreba azda nikomu obzvlášť predstavovať. Kolonádový most, socha barlolámača a predovšetkým celosvetovo známe kúpele sú dôvodmi, prečo by ste si tu mali naplánovať aspoň krátky výlet. Pri Lubinej ležia aj MyjavaStará Turá. V nej navštívte gazdovský dvor. Istým spôsobom ide o múzeum, v ktorom spoznáte tradičný a nepochybne ťažký život domácich.

Lubina 3

Chystáte sa tu v zime? Správna voľba. Biele Karpaty sú pre lyžovanie ako stvorené. Ide o jednu z najobľúbenejších lokalít na Slovensku vôbec z pohľadu bežeckého lyžovania. Hrebeň pohoria môžete spoznať nielen na bežkách, ale napríklad na dobrodružnej snežnicovej túre. Prídu si tu na svoje aj milovníci skialpinizmu. Ak dávate prednosť upraveným zjazdovkám, na svoje si prídete v blízkom stredisku Skiland alebo v Kálnici.

Odľahlá poloha dedinky Vám dokáže poskytnúť aj jedinečné ubytovanie. Využiť budete môcť služieb turistických chát, alebo si prenajať vlastnú kdesi na samote. Priamo v obci nájdete niekoľko privátov, kde Vás domáci radi ubytujú.

Lubinaje naozaj iná. Nenájdete tu zhon, hluk ani stres. Ide o miesto, kde môžete bez obáv vypnúť a vychutnávať si samotu a všadeprítomnú očarujúcu prírodu. Ak to všetko chcete zažiť na vlastnej koži, neváhajte.