Na rekreáciu a výlety, pre veľké skupiny

Rekreačné stredisko Prašník - Dúbrava je situované v obci Prašník, ktorá sa nachádza v srdci Myjavských kopaníc, v okrese Piešťany. Rekreačné stredisko nájdete uprostred lesa, v pokojnom prostredí, len 15 km od Piešťan a 100 km od Bratislavy.

V blízkosti strediska máte veľa možností na výlety, rekreáciu ako aj aktívny oddych. Využijete tu možnosť jazdy na koni, plávania vo vodnej nádrži Čerenec, pozorovania prírody počas jazdy na bicykli po vyznačených cyklotrasách alebo si spravíte túru k okolitým zrúcaninám hradov, ktorými sú napr. Dobrovodský hrad, Hrad Tematín či Čachtický hrad. V zime je zaujímavou lyžovačka na svahoch lyžiarskych stredísk Bradlo, Ski Ahoj - Banka, Ski centrum Kálnica alebo SKi Bezovec.

Naše celoročne dostupné zariadenie ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 130 osôb a to v 2- až 6-lôžkových izbách turistickej triedy ako aj v piatich 5-lôžkových chatkách. Ubytovanie je tak vhodné najmä pre školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia, firemné akcie, teambuildingy, svadby, oslavy ako aj športové sústredenia.

V stredisku je Vám k dispozícii jedáleň s kapacitou pre 90 osôb, bar ako aj letná terasa kapacitne prispôsobená pre 20 osôb. Pre trávenie voľných chvíľ Vám poslúži multifunkčná spoločenská miestnosť, s možnosťou zapožičania techniky, vhodná aj na nácviky vystúpení. Nachádza sa tu tiež učebňa ako aj vnútorný bazén, vírivka, sauna možnosť zahrať si stolný tenis, biliard, stolný futbal atď.. Pre hostí sú pripravené spoločné sprchy a toalety, niektoré ubytovacie jednotky disponujú vlastnou kúpeľnou a toaletou. V určitých priestoroch strediska je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si zaplávate v dvoch bazénoch, zahráte si plážový volejbal, futbal, basketbal alebo tenis. Pre tých najmenších je pripravené detské ihrisko a veľké pieskovisko. Samozrejmosťou je tiež ohnisko, možnosť grilovania ako aj vonkajšie posedenie. Vaše lyže si odložíte v priestoroch na to určených a autá či autobusy zaparkujete na parkovisku pri stredisku. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Rekreačnom stredisku Prašník - Dúbrava!