Štýlové apartmánové ubytovanie!

Novozrekonštruovaná usadlosť starého vodného mlyna sa nachádza na začiatku malebnej kopaničiarskej obce Stará Myjava v krásnom podhorskom prostredí Bielych Karpát. Obec je vzdialená 3 km od Myjavy a 110 km od Bratislavy. Priamo v obci je možnosť turistiky po vyznačených náučných chodníkoch a horskej cyklistiky. Nádherný relax pre milovníkov hubárčenia poskytujú miestne zmiešané lesy. Je tu možnosť člnkovania, kúpania a rybolovu.

Nadšenci lyžovania majú k dispozícii priamo v obci lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava, vzdialené iba 4 km od ubytovania. Svah je umelo zasnežovaný a má dĺžku 450 m. Rovnako aj bežkári sa tu dokonale vyžijú na pravidelne upravovaných tratiach v okolí vleku a v lese, s prepojením na Veľkú Javorinu a Moravu. Všetci, ktorí majú radi kultúrno-historické pamiatky, si môžu svoj pobyt spríjemniť návštevou Mohyly M. R. Štefánika na Bradle, zrúcanín hradov Čachtice a Branč alebo miniatúry hradov a zámkov v Podolí.

Atraktívne ubytovanie vzniklo z objektu dvoch vodných mlynov, z ktorého sa jeden zrekonštruoval na apartmánové ubytovanie a v druhom zostalo zariadenie z väčšej časti v pôvodnom stave. Ubytovanie Na mlyne poskytuje celoročne štýlové ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 14 osôb a je zložené z troch bytových jednotiek, čo zabezpečuje hosťom dostatok pokoja a súkromia. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- 1x apartmán so 4-lôžkovou spálňou (s manželským a dvomi samostatnými lôžkami), obývacou miestnosťou s krbom, prepojenou s kuchyňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou,
- 1x bezbariérový apartmán, prispôsobený pre pobyt človeka na vozíku so 4-lôžkovou spálňou (s manželským a dvomi samostatnými lôžkami), obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou,
- 1x apartmán so 6-lôžkovou spálňou (s manželským a štyrmi samostatnými lôžkami), obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Vo výbave všetkých troch obývacích miestností je Vám k dispozícii televízor so satelitným príjmom a rádio. Na prípravu domácej chutnej stravy Vám poslúži v každom apartmáne elektrický sporák s keramickou varnou doskou s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra. Samozrejmosťou v apartmánoch sú kúpeľne so sprchovým kútom alebo s vaňou (v jednom z apartmánov nájdete vaňu aj sprchový kút) a toalety umiestnené v kúpeľniach. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého ubytovania.

Príjemné chvíľky dovolenkovej pohody s rodinou či priateľmi si užijete aj v drevenenom altánku s možnosťou posedenia, grilovania v krbe a varenia kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa bezpečne vyšantia pri loptových hrách v uzavretom dvore ubytovania. Vo vzdialenosti 200 metrov od ubytovania sa nachádza verejné detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkami a preliezkami, kde sa Vaše detičky vybláznia tiež. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore.

Tešíme sa na Vašu skorú návštevu. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a že zažijete svoju vysnívanú dovolenku, na ktorú budete vždy s radosťou spomínať.