15-31.3 len 120 noc.Min 3 noci

Luxusná chalupa U Hučku sa nachádza v pokojnom a tichom prostredí Bielych Karpát na okraji obce Stará Myjava. Ponúka štýlové a moderné ubytovanie s drevenou kaďou, ktoré je ideálne pre rodinky s deťmi, ako aj rybárov či skupiny priateľov a známych.

V krásne upravenej záhrade ubytovania sa nachádza jazierko so pstruhmi, ktoré je vhodné aj na rybárčenie. Rybári si na svoje prídu aj na blízkej priehrade s kaprami (len 250 m) či priehrade so pstruhmi (3km). V lete si môžete zaplávať aj na kúpalisku priamo v Starej Myjave. Bohaté možnosti turistiky a horskej cyklistiky ponúka malebné prostredie Veľkej Javoriny. Zabežkovať a zalyžovať si môžete v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska Skiland Stará Myjava.

Počas celého roka je Vám k dispozícii štýlová chalupa u Hučku, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 8 až 10 osôb. Bezbariérový prístup umožňuje ľahký vstup do vnútra chalupy.

V priestrannej spoločenskej miestnosti pre 24 osôb môžete tráviť svoj čas pozeraním televízora, počúvaním rádia či hrou spoločenských hier. Zaistená je tu skvelá hudobná aparatúra vrátane videa, CD a DVD prehrávača. Na prípravu chutných jedál slúži kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Súčasťou kuchyne je aj jedálenský kút s posedením.

Hostia si užijú dokonalý komfort v 3 príjemne zariadených spálňach. Dve 3-lôžkové spálne a jedna 4-lôžková spálňa sú vybavené manželskými posteľami. V každej spálni sa nachádza DVD prehrávač, televízor s pripojením na satelit, rádio a telefón. Na precvičenie tela slúži posilňovací stroj umiestnený v jednej 3-lôžkovej spálni. Všetky izby majú prístup do luxusnej kúpeľne s veľkou vaňou a sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je samostatná toaleta s práčkou a žehličkou. V celom ubytovaní je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

V spoločnej záhrade s majiteľom ubytovania sa nachádza úžasný drevený altánok s možnosťou posedenia (pre 15 osôb), grilovania, opekania či varenia kotlíkového gulášu. Nechýba tu ani vonkajší krb či ohnisko. Na osvieženie v letných, ale aj zimných mesiacoch slúži drevená kaďa s kapacitou pre 6 ľudí. Deti sa dokážu pohrať nielen s hračkami, ale aj vo voliére s bažantami, kačkami, kuriatkami či inými druhmi zvieratiek. Chytať ryby môžete v jazierku plnom pstruhov.

Pre milovníkov vína je po dohode s majiteľom k dispozícii aj vináreň (za poplatok). Na požiadanie Vám vieme zabezpečiť rovnako celodenné stravovanie. Po objednaní radi zabezpečíme skupine hostí aj pečené prasiatko či zorganizujeme "domácu zakáľačku" s výrobkami, a pod. Na úschovu bicyklov či lyží Vám poslúžia priestory garáže. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore pod dohľadom kamier.

Tešíme sa na Vašu návštevu v krásnom prostredí Myjavy. Príďte si vychutnať jedinečný pobyt v luxusnej chalupe u Hučku a prežiť tak nezabudnuteľné chvíle.