V lese, pri priehrade, plážový volejbal

Máte chuť stráviť pobyt v prírode? Vitajte u nás, v Chatách PT Javorina. Naše chaty sa nachádzajú v krásnom prostredí Bielych Karpát za dedinou Stará Myjava, v pokojnom prostredí medzi stromami, mimo civilizácie, v srdci Kopaničiarskeho regiónu. Chaty sú vhodné na rodinné alebo skupinové dovolenky, pre ľudí, ktorí majú radi prírodu, či chytia do rúk gitaru a zažijú pekné chvíle pri ohnisku. U nás si zahráte plážový volejbal, futbal, alebo sa vykúpete v priehrade.

Ubytujte sa u nás v termíne od 1.6. do 30.9. s maximálnou kapacitou 112 lôžok vrátane prísteliek v týchto chatách:
- Chatách pre 2 + 1 osôb so samostatnými lôžkami a prístelkou,
- Chatách pre 6 + 2 osôb so samostatnými lôžkami,
- Chatách pre 9 osôb so samostatnými lôžkami a poschodovou posteľou.

Chaty sú vybavené jednoducho, no zároveň všetkým základným čo hosť potrebuje. Nájdete v nich kuchynský kút s chladničkou, elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou (v Chatách pre 9 osôb) a príjemným jedálenským sedením. Obývací priestor poskytuje pohodlné posedenie v kreslách či na pohovke. Niektoré chaty majú spálne umiestnené na prízemí, iné na poschodí. Samozrejmosťou vybavenia je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Nepochybne Vás poteší súkromie a vlastná malá terasa objektu, na ktorej si môžete vychutnať raňajky.

Pozemok okolo chát núka dostatok priestoru na zábavu, loptové hry i opekanie dobrôt nad ohniskom. Poseďte si vonku, medzi stromami, nechajte sa ovievať tichým ľahkým vánkom z hory a užite si dovolenku, ako sa patrí. V pokoji, s načerpaním nových síl. Zahrajte si plážový volejbal, futbal, alebo si zaplávajte v blízkej priehrade. Aktivít je tu dostatok. Vaše deti si môžu zaskákať aj na trampolíne. Autá si zaparkujte bezpečne blízko objektu. V areáli nie je WiFi pripojenie na internet, čo zaručí dokonalý, nikým a ničím nerušený oddych.

Aké aktivity ponúka okolie? Turisti, vyberte sa na Vyhliadkovú vežu Poľana, na Veľkú Javorinu, k Vojenskej veži na Jelenci, na Hrad Branč i Čachtický hrad. V lete sa schlaďte vo Vodnej nádrži Stará Myjava, na Kúpalisku Myjava, v Krytej plavárni stará Turá, alebo na Kúpalisku Lipov. S deťmi sa vyberte na Mini Farmu Lubina, alebo aj Kaštieľ v Sobotišti. Zima prináša možnosti na lyžovanie i sánkovanie. Vyskúšajte kopce Skiparku Filipov, Ski areálu Vrbovce – Bobová, alebo Lyžiarsky vlek Štrbáň. U nás sa nudiť zaručene nebudete.

Veríme, že Vás naše Chaty PT Javorinu svojou ponukou zaujali, čoskoro nás navštívite a zažijete tie najkrajšie zážitky. Tešíme sa na Vás!