Novozrekonštruovaný rodinný dom pri lese

Ubytovanie v súkromí Samuel sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Stará Myjava, približne 5 km od okresného mesta Myjava. Ide o ubytovanie v novozrekonštruovanom rodinnom dome v lokalite zvanej Uhliská v Bielych Karpatoch, neďaleko hraníc s Českou republikou.

Interiér domu ponúka 5 samostatných, uzamykateľných izieb s celkovou kapacitou pre 15 až 22 osôb, bez prítomnosti domácich. Vítané sú u nás tak celoročne páry, rodinky s deťmi ako aj väčšie skupiny priateľov a známych, či pracovné kolektívy. Ubytovanie však nie je vhodné pre skupiny hľadajúcich ubytovanie za účelom "hlučných" osláv, nakoľko sa nachádza v obývanej lokalite.

Na poschodí ubytovania - v podkrovnej časti - sú umiestnené 3 priestranné izby. Dve z nich majú 4 základné lôžka s možnosťou jednej prístelky (vo forme výsuvného lôžka), tretia izba disponuje 5 lôžkami. Všetky izby sú vybavené zároveň TV so satelitným príjmom a vlastnou samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Pri izbách sa ďalej nachádza spoločná kuchynka so základným vybavením pre ubytovaných hostí v tejto časti ako aj priestranná vonkajšia terasa s posedením.

V dolnej časti domu sa nachádzajú dve izby vybavené TV so satelitným príjmom, pričom jedna slúži ako spoločenská miestnosť a druhá ako herňa pre deti. V prípade potreby je ich však možné využiť tiež na ubytovanie až pre 7 hostí (v spoločenskej miestnosti sú k dispozícii dve rozkladacie gauče s možnosťou prespania pre 3 osoby, v herni sú umiestnené dve samostatné lôžka a jeden rozkladací gauč pre 2 osoby). Súčasťou prízemia je rovnako spoločná jedáleň s krbom a kuchyňou, teda i s možnosťou prípravy vlastnej stravy, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta pre ubytovaných v tejto časti. V celom objekte je zaistená možnosť bezplatného pripojenia na internet.

Hosťom je k dispozícii pekne upravený dvor s oddychovou zónou, kde je pripravený veľký prístrešok s posedením až pre 25 osôb, gril a ohnisko (možnosť zapožičať i kotlík na guláš) s posedením pre 8 osôb. Vstup na terasu je riešený z druhej spoločenskej - tzv. hobby miestnosti, kde sa tiež nachádza toaleta, kuchynka a posedenie pre 20 ľudí.

V exteriéri domu môžete využívať detskú hernú zostavu s 2-mi hojdačkami, šmýkačkou i lezeckou stenou, veľkú hojdačku pre dospelých, pieskovisko a sezónny bazén v termíne od 1.7. do 31.8., resp. v závislosti od počasia. K dispozícii je takisto športové náčinie ako rakety a sitá pre bedminton, squash, plážový tenis, lopty a náčinie pre futbal a basketbal pre najmenších.

Vo dvore ubytovania je možné parkovanie pre 4 autá a pred domom je k dispozícii súkromné parkovisko pre 3 autá. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí